Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Švenčių rengėjams – juodas mėnuo

Švenčių organizatoriai gruodį vos spėja suktis.
„Trys karaliai“ nuotr. / Švenčių organizatoriai gruodį vos spėja suktis.
Šaltinis: 15min
0
A A

Juodas mėnuo – taip gruodį apibūdina švenčių organizatoriai. Jiems šiemet užsakymų pabiro lyg iš gausybės rago. Linksmintis šiemet panoro daugiau bendrovių, jos plačiau atvėrė pinigines.

„Absoliučiai nesąmoningas mėnuo. Šiemet visi lyg susitarę norėjo švęsti du savaitgalius – gruodžio 9–10 arba 16–17 dienomis. Šios dienos tarsi juodas ketvertukas. Rimtų šventės organizatorių mieste yra gal koks 12, visi jie jau seniai užimti, tad įmonės ėmė, ką begalėjo. Ir vietos, ir programos atžvilgiu viskas buvo jau seniai suderinta, užsakyta. Jei būčiau norėjęs, ir savo uošvienę vakaro vedėja būčiau įsiūlęs“, – juokavo bendrovės „Trys karaliai“ vadovas Remigijus Žiogas. Pasak jo, renginių karštinė dar nesibaigė. Įvairios bendrovės renginius švęs iki pat šio savaitgalio.

„Labiausiai užimtomis dienomis turėdavome po 7–8 renginius per dieną, dabar jau po porą. Pailsėsime per Kalėdas ir po jų vėl renginiai tęsis. Taip pat ir sausį“, – pasakojo R.Žiogas.
Anot organizatorių, sausį laiką šventėms rezervavusių bendrovių yra panašiai tiek, kiek ir gruodį. Sausį švenčia įvairūs gamintojai, kuriems dabar darbymetis.

Paslaugos pabrango

Jei būčiau norėjęs, ir savo uošvienę vakaro vedėja būčiau įsiūlęs, - juokavo R. Žiogas.

Šiemet bendrovės organizatoriams nepagailėjo didesnio atlygio. R.Žiogas neslėpė – kaina šiemet pakilo. Pernai vakaro vedėjas, apšvietimas, aparatūra vakarui atsieidavo apie 1800 Lt, šiemet – 2500 Lt.

Kad bendrovės šiemet plačiau atvėrė pinigines, neslėpė ir „Renginių centro“ vadovas Marius Tumšys. „Pernai buvo mažesni biudžetai, žmonės labiau taupė. Šiais metais daugiau renginių. Jaučiame, kad norima kokybiškesnių produktų – stalo gardesnio, geresnės aparatūros, garso, šviesos, gražios aplinkos“, – kalbėjo M. Tumšys. Organizatorius pastebėjo, kad keičiasi ir verslininkų požiūris į šventę – bendrovės nori ir pačios atlikti sumanytus namų darbus, ir prisidėti prie šventės, o ne tik laukti organizatorių staigmenų.

Šventėms bendrovės dažniausiai renkasi viešbučiuose esančias konferencijų, banketines sales. Pasak viešbučio „Old Port“ vadovės Irinos Kruček, didelės įmonės šventė ir sunkmečiu, ir dabar. Jos nori kokybiško vakaro – su gardžiais patiekalais, renginių vedėjais, muzika.  

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min