Dabar populiaru
Publikuota: 2011 kovo 14d. 10:29

Šventinėmis dienomis Klaipėdos patruliai nenuobodžiavo

Savaitgalį chuliganai smaginosi daužydami automobilius.
Klaipėdos VPK nuotr. / Savaitgalį chuliganai smaginosi daužydami automobilius.

Ilgąjį savaitgalį Klaipėdos policijos patruliai kontroliavo, kaip laikomasi Kelių eismo taisyklių, o Kovo 11-ąją budriai sekė, ar iškeltos valstybės vėliavos.

Kovo 10–13 dienomis, įtariant vagystėmis, turto sunaikinimu, sveikatos sutrikdymu ir kitais nusikaltimais sulaikyti 25 asmenys. Be to, 95 piliečiai nusižengė administracinės teisės reikalavimams: du iš jų „pastebėjo“ vaizdo kameros. 85 žmonės prasikalto Kelių eismo taisyklėms: nubausta 15 pėsčiųjų, 12 saugos diržų nenaudojusių asmenų. Nustatyta 15 pažeidimų, susijusių su valstybinės vėliavos iškėlimo taisyklėmis.

Patruliai savaitgalį gavo ne vieną pranešimą apie asmenis, besisvaiginusius narkotinėmis medžiagomis. Į komisariatus 11 jaunuolių su įtartinais paketėliais buvo nugabenti iš laiptinių, naktinių klubų. Vienas iš jų slėpė ir kastetą.

Pareigūnams įkliuvo septyni svetimo turto gadintojai. Du jaunuoliai, iš kurių vienas buvo ieškomas, kovo 11 d. susimušė degalinėje. Jie sulaužė baldus, sudaužė indus. 1986 m. gimęs A.G. ir 1982 m. gimęs D.K. pristatyti į 2-ąjį policijos komisariatą. Į policijos akiratį pateko ir mažamečiai: šeštadienį Šilutės plente dešimtmetis ir vienuolikmetis įskėlė automobilio BMW priekinį stiklą.

Dar du automobiliai buvo apgadinti sekmadienį: apie vidurnaktį neblaivūs A.Ž., gimęs 1989 m., V.M., gimęs 1991 m., bei R.B., gimęs 1986 m., Baltijos prospekte spardė automobilių veidrodėlius. Sugadintos dvi mašinos. Patruliai „palydėjo“ jaunuolius į policiją.
 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min