Dabar populiaru
Publikuota: 2014 sausio 8d. 13:20

​Šventojo Sosto apaštalinis nuncijus Luigi Bonazzi baigia kadenciją Lietuvoje

Luigi Bonazzi (kairėje) su ministru L.Linkevičiumi
URM nuotr. / Luigi Bonazzi (kairėje) su ministru L.Linkevičiumi

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius sausio 8 dieną Vilniuje susitiko su kadenciją baigiančiu Šventojo Sosto apaštaliniu nuncijumi Lietuvoje, diplomatinio korpuso dekanu Luigi Bonazzi.

Ministras padėkojo L.Bonazzi už aktyvų darbą einant apaštalinio nuncijaus pareigas, taip pat už jo indėlį Lietuvai ir Šventajam Sostui pasirašant dvišalį susitarimą dėl kvalifikacijų, susijusių su aukštuoju mokslu, pripažinimo.

Susitikimo metu pasidžiaugta gerais dvišaliais santykiais, sutarta stiprinti dialogą sprendžiant aktualius tarptautinės politikos klausimus tiek dvišaliame lygmenyje, tiek tarptautinėse organizacijose.

Sausio 14–17 d. numatytas L.Linkevičiaus vizitas į Italiją ir Vatikaną, pažymima URM Informacijos ir viešųjų ryšių departamento Visuomenės informavimo skyriaus atstovų trečiadienį išplatintame pranešime.

Šventasis Sostas niekada nepripažino Lietuvos okupacijos ir aneksijos, Lietuvos diplomatinė atstovybė prie Šventojo Sosto veikė ir okupacijos metais. Diplomatinių santykių atnaujinimo ambasadorių lygiu deklaracija pasirašyta 1991 m. rugsėjo 30-ąją.

L.Bonazzi Lietuvoje dirbo nuo 2009 m.
 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min