Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šventojoje ūšiantis Bitėlandas laukia tūkstančių svečių

Šventoji
Aurelijos Kripaitės nuotr. / Šventoji
Šaltinis: 15min
0
A A

Šeštadienį Šventojoje įvyks vienas didžiausių šiais metais pajūrio renginių –tradicinis „Bitėlandas“. Šiemet „Bitė Lietuva“ klientai ir visi darbuotojai ketina skambiai atšvęsti 15–ąjį bendrovės gimtadienį.

Gyvuos ekologiškos idėjos

„Bitėlando“ šventė vyks Šventojoje, paplūdimyje ties Šventosios upės žiotimis į Baltijos jūrą. Tokia netradicinė renginio aplinka įpareigojo organizatorius įkomponuoti sceną ir pramogų vietas į natūralią gamtos apsuptį, pasitelkiant smėlį, vandenį ir pajūrio augmeniją.

„Šiame renginyje bus daug organikos, pradedant vietos apipavidalinimu ir baigiant tuo, kad pramogos, maistas ir svečių veiksmai bus draugiški aplinkai“, ̶  sakė renginio prodiuseris ir režisierius Gediminas Jaunius.

Įspūdingos „Bitėlando“ scenos, kurių statybai prireikė net 40 tonų scenų įrangos ir daugiau nei 20 tonų natūralaus smėlio. Šiemet didžiausiame pajūrio renginyje bus švenčiamas 15 metų „Bitės“ jubiliejus.

„Bitėlando“ šventėje šiemet karaliaus trys stichijos: smėlis, vėjas ir vanduo. Scenas dengs dengs kvarcinis smėlis ir natūrali žolė.„Bitėlando“ šventėje šiemet karaliaus trys stichijos: smėlis, vėjas ir vanduo. Tokią temą padiktavo natūrali Šventosios gamta, kurioje gražiai „išaugs“ neįprasta scenografija. „Šventosios žiotyse kraštovaizdis labai gražus, norėjosi į jį įsilieti, todėl konstrukcijas statome smėlyje, ant
kranto. Vėją „Bitėlando“ svečiai valdys aitvarais, o upe atplauks vakaro atlikėjai“, – pasakojo jubiliejinį „Bitėlandą“ organizuojančių kūrybos namų „Elitaz“ prodiuseris ir renginio režisierius Gediminas Jaunius.

„Bitėlando“ scenas dengs dengs kvarcinis smėlis ir natūrali žolė. Tai pirmas renginys istorijoje, kuomet scenos pagrindui bus naudojamas smėlis – visas scenų plotas siekia daugiau nei 500 kvadratinių metrų. Taip pat scenografijoje bus išnaudoti LED ekranai, o sceną puoš daugiau nei 50 aitvarų. Scena turės prieplauką, todėl kai kurie atlikėjai į pasirodymus atplauks laivais.


Trys penkmečiai

Koncertinė „Bitėlando“ programa bus paremta pastarųjų penkiolikos metų muzikine retrospektyva. Koncertas bus suskirstytas į tris penkmečiais paremtas dalis, kuriose pasirodys žinomiausi to laikotarpio Lietuvos atlikėjai su savo hitais. Scenoje pasirodys Džordana Butkutė, Irma Jurgelevičiūtė, grupės SKAMP, Linas Adomaitis, YVA, Mantas, Justas, Violeta Tarasovienė, Donatas Montvydas ir kiti. Pasaulinės populiariosios muzikos prieskonių į jubiliejinį kokteilį įbers Kauno Šampaninis choras, vadovaujamas Raigardo Tautkaus.

Martyno Siruso/adfoto.lt nuotr./Erica Jennings
M.Siruso nuotr./Erica Jennings

Kiekviena „Bitėlando“ koncerto dalis turės savo mažą finalą – kulminaciją, kurioje aktyviai dalyvaus patys koncerto žiūrovai. Pirmojo penkmečio pabaigą užbaigs žiūrovų ir atlikėjų masinis šokis. Antrosios dalies kulminacija – specialiomis užsklandomis padabintų šviečiančių mobiliųjų telefonų jūra. Trečiosios, viso koncerto, kulminacijos šventės organizatoriai kol kas neatskleidžia, bet prasitaria, kad tai bus didelis ir malonus siurprizas visiems susirinkusiems „Bitėlando“ dalyviams.

Be koncerto, „Bitėlando“ svečių laukia smėlio pilių ir skulptūrų statymo rungtys, aitvarų gaminimo ir leidimo varžybos, įvairios „Nokia“ akcijos ir kitos pramogos. Šventės vietoje bus įrengta aktyvioji zona, kurioje svečiai galės žaisti paplūdimio tinklinį ir futbolą. Rengiamos ir specialios programos vaikams.

„Bitėlandas“ svečiams vartus atidarys šeštadienį, nuo 16 val., o šventė tęsis iki pat vidurnakčio. Tikimasi, kad į renginį atvyks daugiau nei 20 tūkst. žmonių.

Šventės programa

Šeštadienis, liepos 3 d.

16 val. Šventės atidarymas.
16.30 val. Pramogos šeimai: paplūdimio tinklinis, futbolas, putų šou, smėlio skulptūrų statymas, aitvarų gamyba ir kt.
17 val. Linijiinių šokių pamoka su „Lab studija“, choreografas Š.Kirdeikis.
17.30 val. „Raganiukės“ teatro interaktyvus spektaklis vaikams ir jų tėveliams.
19 val. Masinė choreografijos repeticija.
19.30 val. 1995 – 2000 Muzikos hitai. D.Butkutė, L+, I.Jurgelevičiūtė, Kauno Šampaninis choras.
20.40 val. 2000 – 2005 Muzikos hitai. V.Tarasovienė, NEO, YVA, SKAMP.
22 val. 2005 – 2010 Muzikos hitai. L.Adomaitis, Justas, Mantas,  69 danguje.
23 val. Kulminacija: finalinė daina ir 15 jubiliejinių tortų.
23.15 val. Išskirtinis grupės SEL pasirodymas, šviesos ir lazerių šou.
24 val. Renginio pabaiga.

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min