TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Šviesa žydų kapinių vietoje vejai, o ne šaligatviui

Anot valdininkų, žibintai nusukti į pievą, kad čia nesirinktų tie, kam nereikia.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Anot valdininkų, žibintai nusukti į pievą, kad čia nesirinktų tie, kam nereikia.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Buvusių žydų kapinių vietoje tarp Neries ir Sporto rūmų panaikinus automobilių stovėjimo aikštelę, nepasikeitė tik apšvietimas. Gatvės žibintai ir toliau apšviečia vietoj aikštelės įrengtą žalią veją, o ne šaligatvį, kuriuo vaikšto pėstieji.

Vilniaus gatvių apšvietimu rūpinasi savivaldybės įmonė „Vilniaus gatvių apšvietimo elektros tinklai“. Jos direktorius Juozas Bartkevičius „15min“ teigė, kad jų niekas neprašė keisti apšvietimą šioje vietoje.

„Mes savarankiškai tokių sprendimų, kur ir ką reikia apšviesti, nepriimame. Gal reikia būtent tą veją apšviesti. Jeigu būtų koks architekto ar projekto vadovo pageidavimas tas žibintų atramas apsukti, mes tai būtume padarę“, – aiškino J.Bartkevičius.

Direktoriaus teigimu, jeigu į juos niekas nesikreipia, jie nieko ir nedaro. Esą išskirtinėse vietose būtina derinti, kaip ir kokie žibintai gali stovėti. „O jeigu mūsų apšvietimo kokybė, vieta ir laikas niekam neužkliūva, vadinasi, taip ir turi būti. Mes juk esame tik techniniai darbuotojai“, – teigė J.Bartkevičius.

Vilniaus savivaldybės Miesto ūkio ir transporto departamento direktoriaus pavaduotojas Algirdas Šešelgis „15min“ užtikrino, kad veją, o ne šaligatvį apšviečiantys žibintai – jokia klaida. Esą tvarkant šią teritoriją buvo nuspręsta palikti apšvietimą, kad šioje vietoje nesirinktų jaunimas, nebūtų primėtoma šiukšlių, trypiama veja.

„Šitoje vietoje rinkosi jaunimas, Sporto rūmų siena iš šitos pusės išmarginta. Turėjome iš policijos komisariato informacijos, gyventojų nusiskundimų, kad ta vieta net tualetu verčiama. Todėl apšvietimas ir paliktas“, – aiškino A.Šešelgis.

Ypatingą dėmesį šiai vietai skiria ir miesto Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojai, nes ji yra įtraukta į jų kontroliuojamų vietų sąrašą. „Tai jautri vieta. Geriau, kad ten būtų tvarkinga, švaru ir nesirinktų tie, kam nereikia“, – įsitikinęs A.Šešelgis.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Švietimas
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min