Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2009 01 08, 08:20

Švieslenčių startas buksuoja

Šio mėnesio pabaigoje-vasario pradžioje sostinėje turėtų būti įjungtos pirmosios informacinės švieslentės. Tai trečiadienį patvirtino savivaldybės Eismo organizavimo skyrius.
Švieslentes Vilniuje įjungti bandoma jau nuo praėjusių metų.
Švieslentes Vilniuje įjungti bandoma jau nuo praėjusių metų. / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Nuo praėjusių metų Vilniuje vis bandomos įdiegti švieslentės, kurios turėtų rodyti informaciją apie viešąjį transportą stotelėse ir situaciją sostinės gatvėse.

„Viskas priklauso nuo švieslentes diegiančios vokiečių bendrovės. Mes juos skubiname kaip tik galime, tačiau reikalai juda vangiai“, – teigė Eismo organizavimo skyriaus vedėjas Henrikas Mackela. Jo teigimu, kol švieslentės nėra iki galo įrengtos ir užprogramuotos, jų negali perimti įmonė „Susisiekimo paslaugos“.

„Viskas susiję su vadinamaisiais „žaliaisiais“ eismo koridoriais, be kurių švieslentėse informacija nebūtų tiksli“, – sakė H.Mackela.

Savivaldybė tikisi, kad vasario pabaigoje bent vienas iš 7 „žaliųjų“ koridorių bus paleistas ir kai kurios iš 13 švieslenčių pradės veikti. „Kiek tiksliai ir kurios švieslentės vilniečiams teiks informaciją, sunku prognozuoti, nors jau visos jos yra patikrintos ir išbandytos“, – sakė H.Mackela.
Visas eismo reorganizavimo projektas mieste kainavo apie 145 mln. Lt ir turėjo būti pabaigtas pernai lapkritį.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min