Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2013 birželio 11d. 09:42

Švietimo ir mokslo ministerija numato papildomai paremti mokyklų ir muziejų bendradarbiavimą

Švietimo ir mokslo ministerija
BFL/A.Ufartas / Švietimo ir mokslo ministerija
Švietimo įstaigų ir muziejų bendradarbiavimas turi būti plečiamas, sudarant kuo geresnes sąlygas mokiniams lankytis muziejų edukacinėse programose, rengiant aktyvias pamokas muziejų erdvėse, bendradarbiaujant pedagogams ir muziejininkams. Tai sutarta švietimo ir mokslo ministro Dainiaus Pavalkio ir Lietuvos muziejų asociacijos susitikime.

„Mūsų bendras tikslas – sukurti ilgalaikę veikiančią mokyklų ir muziejų bendradarbiavimo sistemą, kad muziejų ištekliai būtų maksimaliai panaudojami prasmingam ir įdomiam vaikų ugdymui, kad nusistovėtų mokyklų ir muziejų bendros veiklos tradicija“, – sako ministras D. Pavalkis.

Artimiausiu metu bus sudaryta Švietimo ir mokslo ministerijos, Kultūros ministerijos, Lietuvos muziejų asociacijos darbo grupė dėl tvaraus švietimo įstaigų ir muziejų bendradarbiavimo, teigiama panešime spaudai.

Taip pat Švietimo ir mokslo ministerija numato skirti 500 tūkst. Lt papildomą finansavimą muziejų ir mokyklų bendrą veiklą skatinančiam projektui „Muziejus – mokykla – moksleivis“ ir jį pratęsti iki 2015 m. gegužės mėn. Europos Sąjungos struktūrinių fondų remiamą projektą įgyvendina Lietuvos muziejų asociacija.

Projektas „Muziejus – mokykla – moksleivis“ pradėtas 2011 m., norint pagyvinti mokyklų ir muziejų bendras edukacines veiklas, rengti muziejuose pamokas. Vykdant projektą mokytojai, savivaldybių darbuotojai supažindinami su muziejų edukacine veikla, jų teikiamomis paslaugomis. Sukurta muziejų ir mokyklų bendradarbiavimui skirta interneto svetainė (www.muziejuedukacija.lt). Per ateinančius metus kiekvienas projekte dalyvaujantis muziejus sukurs po naują edukacinę programą bendrojo ugdymo mokykloms.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:03:12
01:31:00

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

00:51
03:08
00:29

Esports namai

Maistas

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie 15min