Dabar populiaru
Publikuota: 2009 kovo 18d. 17:53

„Swedbank“ norėtų paskolinti Kauno miesto savivaldybei

Swedbank
Alvydo Opulskio / 15min nuotr. / Swedbank

Sumažėjus patikimų objektų, kuriuos galėtų finansuoti, skaičiui „Swedbank“ pradėjo aktyviau domėtis savivaldybių skelbiamais konkursais.

Trečiadienį Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas ir savivaldybės administracijos atstovas Vygantas Gudėnas susitiko su „Swedbanko“ atstovais. Pastarieji domėjosi miesto valdžios ketinimais šiemet skolintis iš bankų. Pastaraisiais metais Kauno savivaldybė daugiausia bendradarbiavo su DnB Nord LB ir AB SEB banku. Tačiau gavusi geresnes sąlygas, neprieštarautų užmegzti bendradarbiavimą ir su „Swedbanku“.

„Konkurencija tarp bankų yra sveikintina, mes atviri įvairiems pasiūlymams“, – sakė meras A. Kupčinskas. Miesto valdžia banko atstovus supažindino su svarbiausiais projektiniais darbais, kurie šiemet Kaune bus vykdomi Europos Sąjungos fondų lėšomis ir kuriems bus reikalingas Savivaldybės kofinansavimas. Savivaldybė reikalingas lėšas ketina skolintis.

Numatyta, kad šiemet savivaldybė parengs ir paskelbs konkursus 6 paskoloms už 48 mln. Lt. Dalyvausiantiems koncesijų konkursuose bus skelbiama sąlyga turėti bankų garantijas.

„Swedbanko“ atstovai Saulius Pšalgauskas ir Mindaugas Steikūnas neslėpė, jog pastaruoju metu visi bankai susidūrė su problema: ženkliai sumažėjęs subjektų skaičius, kuriems būtų galima patikimai skolinti. Todėl savivaldybės rengiami konkursai bankus ypač domina.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

26:48
01:44
23:52

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min