Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Šypsenos epidemija“ užkrėtė Laisvės alėją (nuotraukos)

„Šypsenos epidemija“ Kaune
Eglės Račkauskaitės nuotr. / „Šypsenos epidemija“ Kaune
Šaltinis: 15min
0
A A

Trečiadienį, 18 valandą, Laisvės alėjoje „Šypsenos epidemijos“ dalyviai bandė praskaidrinti kauniečių nuotaikas.

Visi norėjusieji dalyvauti akcijoje susirinko prie fontano Laisvės alėjoje. Ant daugybės lapelių jie surašė mielas, juokingas frazes ar komplimentus ir dalino bent kiek paniurusiems praeiviams. Šie nusišypsoję perduodavo lapelį kitam žmogui – šitaip buvo bandoma sukurti šypsenų grandinė.

Akcijos organizatorės Iveta ir Rita buvo maloniai nustebintos, kad į „Šypsenos epidemijos“ akciją prie fontano susirinko apie 50 gerai nusiteikusių kauniečių, pasiryžusių pralinksminti praeivius.

„Šypsenos epidemija – tai infekcinė liga, kuri plinta nežmonišku greičiu, pridarydama nepataisomos žalos žmonėms, kurie turi nors menkiausią kontaktą su sergančiuoju”, – buvo rašoma akcijos svetainėje bei „Facebook“ „Šypsenos epidemijos“ anketoje.

Akcija jau vyko Vilniuje, kuriame per 3 val. šypsenomis buvo užkrėsta 715 žmonių. Ketvirtadienį akcijos dalyviai šypsenomis bandys užkrėsti klaipėdiečius, o penktadienį – Nidos gyventojus kartu su poilsiautojais.

„Šypsenos epidemijos“ organizatoriai, keliaudami per miestus, renka akcijos dalyvių bei sutiktų žmonių norus, užrašytus ant lapelių, ir juos paleis į orą savo galutinėje stotelėje – nuo aukščiausio Nidos taško.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min