TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Talkininkai Kaune pasodino 500 medžių

Prie mokyklų ir darželių pasodinti medeliai.
J.Kalinsko nuotr. / Prie mokyklų ir darželių pasodinti medeliai.
Šaltinis: 15min
0
A A

Šeštadienį Kaune pasibaigė beveik tris mėnesius vykusi, Knygų turgaus inicijuota „Žalioji akcija“. Talkininkai visame mieste pasodino daugiau kaip 500 medelių, dalyviams koncertavo Kauno Šampaninis choras.

„Žinojome, kad labai daug žmonių namuose turi nebereikalingų knygų ir mielai jas padovanotų tiems, kkurie nori jas skaityti. Tačiau tai padaryti buvo ne taip ir lengva, nes pats žmogus turėdavo galvoti kur ir kaip jas atiduoti. Tai, kad visos miesto seniūnijos sutiko priimti iš gyventojų knygas, suteikė žmonėms galimybę greitai ir patogiai jas mums perduoti“, – sakė Knygų turgaus atstovas Jonas Plenta.

Pasak jo, akcijos metu buvo tikimasi surinkti apie 10 tūkst. knygų, tačiau rezultatai lūkesčius gerokai pranoko – buvo surinkta daugiau kaip 30 tūkst. knygų.

Visi pinigai, gauti pardavus surinktas knygas, skirti Kauno žaliesiems plotams atnaujinti.

Medeliai penktadienį ir šeštadienį sodinami devyniose seniūnijose, daugiau kaip 60 vietų. Dauguma jų – prie mokyklų ir darželių. Planuojama pasodinti daugiau kaip 500 liepų, beržų, klevų, ąžuolų, pušų, tujų, gluosnių, šermukšnių ir dekoratyvinių eglaičių.

„Medelių poreikis visame mieste yra kur kas didesnis, nei mes šiandien galime pasiūlyti. Tačiau tai tik dar kartą parodo, kokia svarbi miestui yra ši akcija. Sodinimo vietas prie mokyklų ir darželių pasirinkome ne atsitiktinai: šių įstaigų bendruomenės rūpinsis medeliais, kad jie prigytų ir augtų. Be to, tai puiki proga jauniesiems kauniečiams mokytis rūpintis gamta ir savo gimtuoju miestu“, – pasakojo Knygų turgaus atstovas J.Plenta.

Šeštadienį visiems akcijos dalyviams prie prekybos miestelyje „Urmas“ įsikūrusio Knygų turgaus koncertavo Kauno Šampaninis choras su Raigardu Tautkumi.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min