TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Tarnybinės etikos komisijos veikloje dalyvaus ir visuomenės atstovai

Policijos departamentas
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Policijos departamentas
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos policijos pareigūnų etikos kodekso tikslas – suteikti policijos pareigūnui dorovinius orientyrus, padėti formuotis doroviniams poreikiams, prisidėti prie dorovinių santykių kūrimo ir įsitvirtinimo visuomenėje bei prie policijos pareigūnų dorovinės atsakomybės jausmo puoselėjimo ir išsaugojimo, stiprinti policijos pareigūno autoritetą saugant ir gerbiant asmens teises ir laisves, įtvirtintas tiek nacionaliniuose, tiek ir tarptautiniuose teisės aktuose, teigiama Policijos departamento išplatintame pranešime.

Tarnybinė etikos komisija nagrinėja etikos kodekso nuostatų nesilaikymo atvejus ir padeda policijos generaliniam komisarui parinkti tarnybinės nuobaudos rūšį įstatymo nuostatas pažeidusiam pareigūnui. Komisija taip pat gali teikti siūlymus dėl viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje tvarkos tobulinimo.

Atsinaujinusios komisijos sudėtyje – ne tik policijos pareigūnai, bet ir visuomenės veikėjai, profesinių sąjungų atstovai. Tikimąsi, kad vieši šios komisijos sprendimai prisidės prie dorovinių santykių kūrimo ir įtvirtinimo visuomenėje bei prie policijos pareigūnų dorovinės atsakomybės jausmo puoselėjimo ir išsaugojimo, stiprins policijos pareigūno autoritetą saugant ir gerbiant asmens teises ir laisves.

Komisijos sprendimai bus skelbiami viešai, išskyrus atvejus, kuomet komisija pripažins pareigūną nepažeidusį etikos kodekso nuostatų ir jis nepageidaus būti paviešintas.
 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie 15min