Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tarp geriausių techniškųjų universitetų absolventų – KTU auklėtiniai

„Technorama 2010“
Aliaus Koroliovo nuotr. / KTU techniškąsias specialybes studijuojantys jauni žmonės vertinami ir darbdavių.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Penktus metus iš eilės projekto „Geriausieji techniškųjų universitetų absolventai“ (GTUA) metu išrinkti geriausi KTU ir VGTU absolventai. Interneto svetainės specialioje skiltyje pristatoma po 100 perspektyviausių šių metų absolventų iš abiejų universitetų.

Lietuvos techniškieji universitetai bendradarbiauja vykdydami projektą GTUA, kuriuo siekiama ne tik įvertinti geriausius studentus, bet ir atkreipti visuomenės dėmesį į šių absolventų turimas žinias, jų veržlumą ir perspektyvumą. Projekto GTUA laureatai atrenkami atsižvelgus į akademinį pažangumą, aktyvią mokslinę bei visuomeninę veiklą, kryptingus ir aiškius absolvento karjeros tikslus.

Geriausiais pripažinti absolventai gali įrodyti, kad teorinės žinios ir nuoseklus darbas savoje srityje kuria neabejotiną vertę šalies ateičiai. Siekiant produktyviai taikyti turimas žinias itin svarbus sėkmingas jaunų specialistų ir verslo sektoriaus bendradarbiavimas, todėl esminis projekto GTUA tikslas – suteikti galimybę geriausiems absolventams ir potencialiems darbdaviams atrasti vieniems kitus.

„Šiais metais pastebėjome, kad KTU ir VGTU absolventai yra dar labiau motyvuoti, žino, ko nori. Turime jaunus gabius specialistus, didžiulį potencialą Lietuvos ekonomikai“, – teigė KTU Karjeros centro psichologė Sigita Novikovienė. Pasak jos, darbuotojus-lyderius vertinančioms įmonėms taip pat vertėtų tuo pasinaudoti.

2010 metų projekto GTUA laureatai pristatomi interneto svetainėje, adresu http://www.cvonline.lt/pages/Geriausi%20absolventai/plainmenu

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min