Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tarp pažymėtų daiktų – ir muzikos instrumentai

Policijos susitikimas su gyventojais.
Kauno miesto savivaldybės nuotr. / Policijos susitikimas su gyventojais.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

24 dviračiai, 11 mobilaus ryšio telefonų, 3 nešiojamieji kompiuteriai, 3 fotoaparatai, fleita ir auksinis laikrodis – tokius daiktus pažymėti panoro Dainavos seniūnijos gyventojai per antradienį Kaune, Draugystės parke, vykusį policijos ir visuomenės susitikimą.

Su policijos pareigūnais ir seniūnijos darbuotojais susitikę mikrorajono gyventojai negailėjo pasiūlymų, ką reikėtų keisti šioje miesto dalyje. Pasak kai kurių, Draugystės parke, kuris yra mėgstama vietos gyventojų pasivaikščiojimų ir susibūrimų vieta, seniai neveikia dalis šviestuvų. Dalis žmonių siūlė čia įrengti ir stebėjimo kameras. Kiti prašė viešojo tualeto. Tarp seniūnui įteiktų raštiškų pasiūlymų – ir galimybė parke įkurti pliažą. Pasak šios idėjos autorių, net ir šiuo metu parke netrūksta besideginančių, todėl tikėtina, jog įkūrus oficialų pliažą, jų būtų dar daugiau.

Nors dalis gyventojų skundėsi, jog Draugystės parke nesaugu, policijos pareigūnų duomenimis, pastaruoju metu šioje miesto vietoje nusikaltimų neužfiksuota.

Susitikimą surengę pareigūnai kvietė žmones aktyviau bendradarbiauti tarpusavyje bei su policija. Vienas iš tokio bendradarbiavimo pavyzdžių, pasak pareigūnų, asmeninių daiktų žymėjimas. Dainaviškių atsineštus asmeninius daiktus, tarp kurių buvo ir muzikos instrumentas, pareigūnai pažymėjo čia pat, vietoje. Nespėjusieji to padaryti raginami užsukti į artimiausią policijos komisariatą, prieš savo vizitą perspėjus pareigūnus.

Policijos pareigūnai planuoja susitikti ir su kitų Kauno seniūnijų gyventojais.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min