Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2008 10 30, 11:28

Tarp Rygos ir Vilniaus skraidys didesni „airBaltic“ lėktuvai

Didžiausia Baltijos šalyse oro bendrovė „airBaltic” nuo lapkričio 3 d. rytinius ir dieninius skrydžius į Rygą vykdys „Boeing 737-500“ lėktuvais. Iki šiol skrydžiai buvo vykdomi lėktuvais „Fokker 50“.
„airBaltic“ lėktuvas
„airBaltic“ lėktuvas / Andriaus Ufarto/BFL nuotr.

Nuo ateinančios savaitės pirmadieniais, antradieniais ir trečiadieniais tarp Vilniaus ir Rygos „airbaltic“ skraidins „Boeing 737-500“ lėktuvais. Rytinis reisas ketvirtadieniais taip pat bus vykdomas „Boeing“ tipo lėktuvu.

Pasak „airBaltic“ viceprezidento ir generalinio direktoriaus Lietuvoje Tado Vizgirdos, sprendimą keisti tarp Rygos ir Vilniaus skraidančius orlaivius lėmė išaugusi skrydžių paklausa tarp Rygos ir Vilniaus. „Mūsų lūkesčiai dėl didesnių keleivių srautų per Rygą, po to, kai reisai tarp Rygos ir Vilniaus tapo dažnesni, pasiteisino. Reaguodami į išaugusią paklausą, pakeitėme „Fokker 50“ erdvesniais „Boeing 737-500“ lėktuvais“, – sako T.Vizgirda.

Rygos tarptautinis oro uostas – tranzitinis, iš kurio keleiviai gali skristi į daugelį miestų. „airBaltic“ iš jo siūlo 48 skrydžių kryptis. Iš viso iš Rygos tarptautinio oro uosto galima skristi į daugiau nei 60 pasaulio miestų. Dėl padidėjusios tranzitinių skrydžių per Rygą paklausos, dalis „airBaltic“ šeštadieninių reisų jau buvo vykdoma didesniais „Boeing“ lėktuvais.

Šiuo metu „airBaltic“ iš Vilniaus tarptautinio oro uosto į Rygą skrenda darbo dienomis 5:30 val., 8:55 val., 12:00 val., 20:15 val., 22:35 val. Šeštadieniais vykdomas vienas ankstyvas rytinis reisas, o sekmadieniais – vakarinis. Skrydžio trukmė – 55 min. Bilietai į Rygą, perkant internetu, kainuoja nuo 130 litų, įskaitant oro uosto ir transakcijos mokesčius.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min