Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2012 lapkričio 21d. 16:05

Tarptautinė „Gallup“ apklausa: Lietuva tarp neemocingiausių šalių užima trečiąją vietą

Veideliai
Fotolia nuotr. / Veideliai

Tarptautinė agentūra „Gallup“ surengė apklausą, kurioje buvo vertinamas 140 šalių gyventojų pasitenkinimas savo gyvenimu ir gyventojų emocingumas, praneša „The Lithuania Tribune“.

Remiantis apklausos rezultatais, buvo sudarytas sąrašas šalių, kurių gyventojai yra labiausiai neemocingi ir pesimistiški. Singapūras šiame sąraše atsidūrė pirmoje vietoje, po jo – Gruzija, o trečioje vietoje įsitaisė Lietuva, po kurios rikiuojasi Rusija.

Prieštaringo įvertinimo sulaukusi apklausa buvo surengta 140-yje šalių, kad būtų išsiaiškinta, kaip šiose šalyse gyvenantys žmonės jaučiasi dėl savo gyvenamosios vietos ir dėl savo gyvenimo lygio.

Apklausos dalyvių buvo prašoma įvertinti savo gyvenimo kokybę nuo 0 iki 10 ir buvo klausiama, ar jie tikisi, kad po penkerių metų jų gyvenimo kokybė pasikeis.

Lietuvos kaimynės – Latvija ir Estija atsidūrė atitinkamai 23-ioje ir 32-oje sąrašo vietoje. Anot „Gallup“ apklausos, tik 37 proc. lietuvių atsakė teigiamai, kai jų buvo paklausta, ar dažnai šypsosi, ar jaučiasi gerbiami ir ar tą dieną išmoko ką nors įdomaus.

Priešingai nei lietuviai, apklausos rezultatai parodė, kad būtent danai yra labiausiai patenkinti savo gyvenimu, mat jų atsakymai buvo optimiškiausi, tuo tarpu Vakarų Afrikos tautos Togo gyventojai savo gyvenimu yra labiausiai nusivylę. Pati pesimistiškiausia tauta, anot apklausos, yra graikai, mat jie jaučia daugiausia streso, pykčio ir liūdesio.

 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min