Dabar populiaru
Publikuota: 2013 rugsėjo 16d. 15:29

Tarptautinėje konferencijoje Vilniuje – dėmesys ES ir Rytų partnerystės šalių teisėsaugos bendradarbiavimui

Vėliavų iškėlimo ceremonija
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Vėliavų iškėlimo ceremonija

Rugsėjo 17-19 d. Vilniuje vyks tarptautinė konferencija „Rytų Partnerystės teisėsaugos institucijų bendradarbiavimo perspektyvos“. Šią konferenciją Lietuvos policija organizuoja bendradarbiaudama su Europos policijos kolegija (CEPOL) ir kitomis Europos Sąjungos (ES) bei Rytų Partnerystės šalimis.

Ši konferencija – vienas svarbiausių Lietuvos policijos organizuojamų pirmininkavimo renginių, kurio tikslas – skatinti ES ir Rytų Partnerystės šalių teisėsaugos institucijų pareigūnų aktyvesnį bendradarbiavimą, siekiant užtikrinti abipusį šalių saugumą. Konferencijos metu pagrindinis dėmesys bus skiriamas kelioms svarbioms temoms – kovai su organizuotu nusikalstamumu, narkotikų, elektroninių nusikaltimų ir kontrabandos kontrolei. Šios temos bus nagrinėjamos atskirose darbo grupėse.

Konferencija yra vienas iš renginių, skirtų pasirengti neformaliam Teisingumo ir vidaus reikalų ministrų tarybos susitikimui, kuris vyks spalio 78 d. Liuksemburge. Šiame susitikime didelį dėmesį numatoma skirti ES šalių bendradarbiavimui su Rytų Partnerystės šalimis (Armėnija, Azerbaidžanu, Baltarusija, Gruzija, Moldova, Ukraina) vidaus reikalų srityje stiprinti bei šių šalių europinei integracijai skatinti.

Apie 100 konferencijoje susirinksiančių dalyvių ir ypač didelis Rytų Partnerystės šalių susidomėjimas renginiu parodo, kad Lietuvos iškeltas pirmininkavimo prioritetas, skirtas bendradarbiavimui su Rytų Partnerystės šalimis skatinti, yra svarbus ne tik Lietuvai, bet ir ES bei Rytų Partnerystės valstybėms.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min