Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gegužės 6d. 09:39

Tarptautines Hanza dienas reklamuoja troleibusuose

„Bogdan“ labiausia išsiskiria spalva – jis yra žalias
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Tarptautinių Hanza dienų reklama jau sukasi Kauno troleibusuose.

Tarptautinio festivalio „Hanza Kaunas 2011“ organizatoriai tikisi šiemet sulaukti didžiausio lankytojų antplūdžio, todėl išnaudoja visas galimybes į šventę sukviesti kuo daugiau kauniečių – jau beveik savaitę miestiečiai apie gegužės 19–22 dienomis vyksiančią šventę informuojami miesto troleibusuose.

„Informacijos sklaida troleibusuose prisidės prie tiesioginio miestiečių pakvietimo į šventę, nesvarbu, kokiam gyventojų sluoksniui jis bepriklausytų“, – pasakojo Tarptautinių Hanza dienų rengėjas Darius Rumšas.

Šventiniai „Hanza Kaunas 2011“ vaizdo klipai demonstruojami troleibusų salonuose įrengtuose specialiuose LED ekranuose, o garsinė reklama apie artėjantį unikalų renginį reguliariai keleivius pasiekia per transporto priemonių salonuose įrengtus garsiakalbius, per kuriuos pranešama ir apie troleibuso sustojimus.

Keleiviai apie Hanza dienas bus informuojami iki pat renginio pabaigos. Planuojama, kad pirmą kartą Kaune rengiamose Tarptautinėse Hanza dienose dalyvaus daugiau nei šimto Europos miestų, kadaise priklausiusių prekybinei Hanza miestų sąjungai, atstovai. Iš viso tuo metu į Kauną atvyks nuo 5 iki 7 tūkst. svečių iš užsienio.

Kadangi naktį iš gegužės 19 į gegužės 20 dieną šventės renginiai užtruks iki gilios nakties, 1-ojo, 5-ojo, 7-ojo, 13-ojo, 14-ojo, 15-ojo ir 16-ojo maršrutų troleibusai kursuos ne tik dažniau, bet ir ilgiau nei įprasta. Kitomis šventės dienomis troleibusai Kaune irgi važiuos dažniau bei ilgiau.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min