Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tarptautinėse „Hanza dienose“ Kaune dalyvaus 55 Europos miestų atstovai

Šventė buvo reklamuojama ir Rygoje vykusioje turizmo parodoje
Dariaus Rumšo nuotr. / Šventė buvo reklamuojama ir Rygoje vykusioje turizmo parodoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Pasak iš Rygoje vykusios tarptautinės turizmo šventės „Balttour“ grįžusio VšĮ „Hanza Kaunas 2011“ direktoriaus Dariaus Rumšo, šis skaičius nėra galutinis, nes susidomėjimas Kaune vyksiančia tarptautine švente didžiulis.

Latvijos sostinėje Rygoje vykusiame renginyje dalyvavo 33 valstybių atstovai. Tarp daugiau kaip 200 stendų buvo ir 2 iš Lietuvos. Vienas jų – kauniečių. Kauno atstovai į Rygą atvyko reklamuoti 31-ąsias Tarptautines „Hanzos dienas“, kurios vyks gegužės 19-22 dienomis.

Prie lietuviško stendo buvo galima gauti ne tik šventės lankstinukų, atributikos, bet ir paragauti lietuviškos samanės su lašiniais.

Speciali „Balttour“ komisija paskelbė dokumentinių filmų konkursą, į kurį pateko ir kauniečio Arvydo Liorančio juosta apie „Hanzos dienas“.

„Latvijoje yra net 8 Hanzos miestai, todėl tikėtina, kad pavasarį Kaune vyksiančioje šventėje brolių latvių delegacija bus viena gausiausių“, – sakė D.Rumšas.

Ypač aktyvūs katalonai

Tarptautinės „Hanzos dienos“ aktyviai reklamuojamos ir kitose užsienio šalyse: keturi mobilieji šventės stendai keliauja po įvairias Europos parodas, informacinę medžiagą apie šventę aktyviai platina Lietuvos turizmo informacijos centrai (TIC) užsienyje.

Ypač daug dėmesio skirta Vokietijos miestams, į kuriuos ne kartą vyko šventės kviesliai. Nors Ispanijoje nėra Hanzos miestų, tačiau susidomėjimas Kaune vyksiančiu renginiu ne mažesnis nei kaimyninėje Latvijoje.

„Tai Lietuvos TIC Ispanijoje darbuotojų nuopelnas. Jie ilgai skleidė „propagandą“, – džiaugėsi D.Rumšas.

Jau dabar aišku, kad į Kaune vyksiančią šventę atvyks būrys ispanų ir katalonų, tarp kurių bus 8 žurnalistai iš Barselonos.

Žurnalistų ketina atsivežti ir kitos delegacijos. Jau žinoma, kad kelionei rengiasi 4 Italijos, po 5 Prancūzijos ir Jungtinės Karalystės žiniasklaidos atstovus.

Miestų sąrašas ilgėja

Gegužę Kaune vyksiančios „Hanza dienos“ viešinamos ne tik parodose. Organizatoriai dar rengia informacinius leidinius „LISCO“ keltams. Šventę reklamuoti padeda tarptautinis Kauno oro uostas.

Sutelkti šventės gerbėjus bandoma ir socialiniame tinkle „Facebook“, kur skelbiama naujausia su švente susijusi informacija.

Paskutinių dienų duomenimis, gegužę į Tarptautines „Hanzos dienas“ Kaune jau užsiregistravo 55 miestai. Tačiau kiekvieną dieną šis sąrašas ilgėja, todėl tikėtina, jog dalyvių bus gerokai daugiau.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min