Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tarptautinis bendradarbiavimas – policijos darbui gerinti

Klaipėdos policijos kateris uoste
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Projekto tikslas - pagerinti nusikaltimų prevenciją pietų Baltijos jūros regione.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Antradienį Švedijoje, Karlskronos mieste, prasidėjo tarptautinio teisėsaugos projekto „Be sienų“ baigiamoji konferencija, kurioje dalyvauja Klaipėdos apygardos vyriausiojo prokuroro pavaduotojas Vytautas Jurkevičius ir Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato bei VSAT Pakrančių rinktinės atstovai.  

Tai jau ketvirtasis šio projekto renginys, kurį inicijavo ir finansavo Švedijos Karalystės vyriausybė bei Blekingės regiono policija, dalyvaujant Lenkijos Gdansko policijos bei sienos apsaugos tarnyboms. Nuo pat projekto pradžios jame dalyvauja ir pareigūnai iš Klaipėdos.
 
Projekto tikslas – užmegzti kasdienį glaudų bendradarbiavimą tarp minėtų šalių teisėsaugos institucijų, keičiantis reikalinga informacija, kad kartu būtų galima pagerinti nusikaltimų prevenciją pietų Baltijos jūros regione. 
 
Baigiamojoje dvi dienas truksiančioje konferencijoje prokuroras Vytautas  Jurkevičius skaitys pranešimą apie Lietuvos įstatyminę bazę, reglamentuojančią neteisėto turto įgijimą bei jo konfiskavimą. Renginyje pranešimus skaitys ir Klaipėdos AVPK policijos viršininko pavaduotojas Dainius Smatavičius, Pasienio apsaugos rinktinės vado pavaduotojas Stasys Rožnys, kiti klaipėdiečiai. Visų šalių teisėsaugininkų pranešimai bus išleisti atskiru leidiniu.
 
„Baigiamoji konferencija bus didžiausia iš visų šio tarptautinio projekto renginių, joje, be ankstesnių šalių, – Švedijos, Lenkijos ir Lietuvos – dalyvauja ir atstovai iš Norvegijos, iš viso apie 100 dalyvių“, – sakė  projekto „Be sienų“ renginių dalyvis V. Jurkevičius.
 
Prokuroro teigimu, šis projektas sudomino Norvegijos bei Danijos pareigūnus, tad ateityje galimas ir kitų bendrų projektų su Skandinavijos šalių teisinėmis institucijomis kūrimas.
 
 

 

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min