Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tarptautinis Kauno kino festivalis pristato žiūrovų apdovanojimą „Silver“

Laimėtojas gaus žiūrovų apdovanojimo „Silver“ taurę ir reklamą „NonStop Television“ priklausančiuose kanaluose.
Laimėtojas gaus žiūrovų apdovanojimo „Silver“ taurę ir reklamą „NonStop Television“ priklausančiuose kanaluose.
Šaltinis: 15min
0
A A

Kokybiškų filmų kanalas „Silver“ tapo oficialiu tarptautinio Kauno kino festivalio partneriu, todėl spalį vyksiančiame ketvirtajame festivalyje „NonStop Television“, kuriai priklauso minėtasis kanalas, įsteigs žiūrovų apdovanojimą „Silver“. Jis bus skirtas labiausiai publikai patikusio filmo kūrėjams. Laimėtojas gaus žiūrovų apdovanojimo „Silver“ taurę ir reklamą „NonStop Television“ priklausančiuose kanaluose.

„Silver“ – tai TV kanalas, skirtas kino mėgėjams, kuriame rodomi kino kritikų pripažinti ir plačiai aptariami filmai, sukurti ne Holivudo studijose. Daugiausiai dėmesio skirdamas šiuolaikiniam kinui ir kūrėjams, „Silver“ nuolat pristato naujus režisierius, aktorius ir kino žanrus, suteikdamas žiūrovams galimybę savo namuose jaustis lyg kino festivalyje. Lietuvoje „Silver“ kanalą galima užsisakyti iš TEO ir kitų kabelinės ir skaitmeninės TV tiekėjų.

„Tarptautinis Kauno kino festivalis džiaugiasi galėdamas kartu su „NonStop Television“ pristatyti žiūrovų apdovanojimą „Silver“, – sakė festivalio direktorė Ilona Jurkonytė. Pasak jos, „Silver“ įsteigtas prizas yra reikšmingas kino kūrėjams: jis suteiks filmui galimybę pasiekti dar platesnę auditoriją.“

„Suteikti tribūną kokybiškiems filmams iš viso pasaulio yra tiek „Silver“, tiek Tarptautinio Kauno kino festivalio bendras tikslas, – sakė „NonStop Television“ generalinis direktorius Ignas Scheynius.

Tarptautinis Kauno kino festivalis yra vienas labiausiai vertinamų Lietuvos kino festivalių ir svarbiausias kino renginys Kaune. Jis pristato filmus, sulaukusius pasaulinio pripažinimo ir ieško naujų atradimų. Svabiausias festivalio prioritetas – tai meninį ir socialinį užtaisą derinantys filmai.

Festivalis šiais metais vyks ketvirtą kartą. Kaune jis viešės nuo spalio 1 iki 10 d., Vilniuje – nuo spalio 11 iki 17 d. Daugiau informacijos apie festivalį: www.kinofestivalis.lt

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min