Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Taryba spręs, ar leisti privatizuoti dvi butų ūkio įmones

Kauno miesto savivaldybės tarybos posėdis
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Kauno miesto savivaldybės tarybos posėdis
Šaltinis: 15min
0
A A

Ketvirtadienį posėdžiausianti Kauno miesto savivaldybės taryba turės nuspręsti, ar įtraukti į savivaldybės privatizavimo objektų sąrašą UAB „Panemunės butų ūkio“ bei UAB „Būsto valda“ akcijų paketus.

Šis klausimas buvo svarstytas vasario 2 d. Privatizavimo komisijos posėdyje. Jos nariai pritarė savivaldybei nuosavybės teise priklausančių bendrovių akcijų paketo privatizavimui.

Bendrovės „Panemunės butų ūkio“ įstatinis kapitalas – 3, 887 mln. litų, „Būsto valdos“ įstatinis kapitalas – 1,873 mln. litų. Visos akcijos nuosavybės teise priklauso Kauno miesto savivaldybei. UAB „Panemunės butų ūkio“ ir UAB „Būsto valda“ pagrindinė veikla – butų ir kitų patalpų savininkų bendrosios dalinės nuosavybės administravimas, namų bendrojo naudojimo objektų techninė priežiūra, avarijų likvidavimas ir lokalizavimas.

„Panemunės butų ūkis" administruoja tris Kauno miesto seniūnijas: Panemunės, Petrašiūnų, Vilijampolės. Bendrovės turtas pagal 2009 m. gruodžio 31 d. duomenis iš viso sudaro 5,65 mln. Lt. „Būsto valda“ administruoja penkias Kauno miesto seniūnijas: Aleksoto, Žaliakalnio, Šančių, Gričiupio, Eigulių. Bendrovės turtas pagal 2009 m. gruodžio 31 d. duomenis iš viso sudaro 4,96 mln. Lt.

Pasibaigus bendrovių ir Kauno miesto savivaldybės sutartims dėl minėtų seniūnijų daugiabučių namų bendrojo naudojimo patalpų administravimo Kauno miesto savivaldybė konkurso tvarka organizuos administratorių paskyrimą šiose seniūnijose. Administratorių skiria savivaldybės meras arba jo įgaliotas atstovas. Savivaldybės yra atsakingos tik už administratorių paskyrimą ir jų veiklos priežiūrą ir kontrolę, o teisės aktų administratoriams nustatytas funkcijas gali atlikti bet kuris privatus atitinkamas licencijas turintis ūkio subjektas.

Pagrindiniai bendrovių konkurentai Kauno mieste – UAB „Žaidas“, AB „City Service“, UAB „Pastatų priežiūros paslaugos“.

Įtraukus minėtus objektus į privatizavimo objektų sąrašą ir juos privatizavus, gautos lėšos bus panaudojamos įvairioms savivaldybės funkcijoms įgyvendinti.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Panemunė
Parašykite atsiliepimą apie 15min