Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Taupusis Seimas negaili milijonų litų remontui

Istorinės kovo 11-osios salės Seime remontui skirta 3,5 mln. litų.
Kęstučio Vanago/BFL nuotr. / Istorinės Kovo 11-osios salės Seime remontui skirta 3,5 mln. litų.
Šaltinis: 15min
0
A A

Naujuoju tautos gelbėtoju pasijutusio Seimo vadovo Arūno Valinsko skambūs žodžiai apie visuotinį taupymą ir investicijų stabdymą nenulėkė Dievui į ausį.

Prieš kelias dienas iš Seimo tribūnos A.Valinskas didžiulėmis žirklėmis grasino visoms valstybės institucijoms, ragino skelbti moratoriumą investicinėms programoms, siūlė kurti specialią taupymo komisiją. Bet tuo pat metu šio politikos naujoko panosėje, tiksliau, po jo darbo kabinetu, prasidėjo remontas, iš biudžeto pareikalausiantis mažiausiai pusketvirto milijono litų, rašo „Lietuvos rytas“.

Po praėjusios savaitės riaušių Seimo valdininkai ėmė dejuoti, kad mitinguotojų padaryti nuostoliai viršys 200 tūkst. litų. Tačiau pinigų, pasirodo, yra ir kitiems darbams. Remontuotojai šeimininkauja neatpažįstamai pasikeitusioje istorinėje Kovo 11-osios salėje.

Ardomos lubos, išardytos ir tamsiomis medžiagomis užklotos buvusios Seimo narių darbo vietos, svečių, posėdžių prezidiumo ložės. Seimo valdininkai aiškina, kad istorinė salė ruošiama Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) parlamentinės asamblėjos sesijos renginiams, kurie Lietuvoje vyks šių metų vasarą.

Šio tarptautinio renginio finansavimo reikmėmis parlamento valdininkai dažniausiai teisina daugelį remonto darbų, automobilių, naujos įrangos arba baldų pirkimą. Seimo kanceliarijos Bendrųjų reikalų departamento direktorius Antanas Dimaitis „Lietuvos rytui“ teigė, kad salė iš pagrindų remontuojama suderinus su žinomais architektais Algimantu ir Vytautu Nasvyčiais.

Seimo valdininkas teigė, kad dabartinis remontas kainuos 3,5 mln. litų, jie šiam reikalui numatyti šių metų Seimo biudžete.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min