Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Teatrui aukojo nedosniai

Per „Padėkos kaukės“ renginį buvo galima įsigyti teatro suvenyrų.
Egidijaus Jankausko/15min nuotr. / Per „Padėkos kaukės“ renginį buvo galima įsigyti teatro suvenyrų.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras, praėjusios savaitės pabaigoje minint Tarptautinę teatro dieną, sumanė akciją, kurios metu žiūrovai patys sprendė, kiek mokėti už spektaklį. Tačiau publika teatralams neskubėjo atverti piniginių.

Muzikinis teatras šiai akcijai išleido proginius kuponus į 2 renginius. Juos žiūrovai nemokamai galėjo įsigyti teatro kasoje.

Su vienu kuponu teatro mėgėjai buvo kviečiami į „Padėkos kaukės” renginį. Šioje šventėje visi dalyviai buvo kviečiami įsigyti teatro suvenyrų. Paskaičiuota, kad tą vakarą simboliniams suvenyrams lankytojai išleido 444 Lt.

Šeštadienį su nemokamais proginiais kuponais buvo galima apsilankyti dar viename renginyje – šokio spektaklyje „Baletinė Dolskio ir Čaplino korta”. Tą vakarą salė buvo sausakimša – pasižiūrėti spektaklio atėjo 520 žiūrovų. Po renginio pildydami anketą jie nurodė, kad spektaklio bilietas vertas nuo 20 iki 50 Lt, tačiau patys tiek už spektaklį nepaaukojo. Iš viso tądien surinkti 2734 Lt. Už spektaklį susimokėjo mažiau nei pusė publikos.

„Mes patenkinti, kad pavyko įgyvendinti sumanymą, kad žmonės atėjo į teatrą. Gal kiek nuvylė tai, kad savanoriškai už bilietą susimokėjo tik apie 40 proc. visų žiūrovų. Nors tai buvo galima padaryti ir simboliškai“, – „15min” sakė teatro Rinkodaros skyriaus vedėja Vita Petrauskienė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min