2010-11-01 20:21

Teisingumo ministerija, atsisakiusi tarnybinių automobilių, tikisi sutaupyti 100 tūkst. litų

Teisingumo ministerija (TM) tikisi perpus sutaupyti, atsisakiusi tarnybinių automobilių, kuriems per metus išleidžia 200 tūkst. litų, pranešė LNK Žinios.
Uostamiestyje taksi paslaugos kainuoja 2,5-2,7 Lt už kilometrą. 3 Lt kainuoja įsėdimas.
Taksi automobilio skaitiklis / Egidijaus Jankausko/dienraščio „15 minučių“ nuotr.

Ministerija jau baigė derinti sutartį dėl ministrą Remigijų Šimašių ir delegacijas vežiosiančio reprezentacinio automobilio nuomos su vairuotoju, tačiau kitiems ministerijos darbuotojams išnuomoti automobilių nepavyksta.

Konkursas skelbtas trečią kartą, tačiau ir vėl buvo pasiūlyta didesnė nei rinkos kaina.

Ministras sako, kad pirmą kartą rengtame konkurse sulaukta pasiūlymų vežti ministerijos darbuotojus imant 5 litus už kilometrą. Antrą kartą skelbtame konkurse norinčiųjų vežti visai neatsirado, o trečią kartą iš vienintelio dalyvio sulaukta pasiūlymo vežti už kilometrą imant 1,5 lito, kai įsikviesti taksi Vilniuje galima 25 centais už kilometrą pigiau.

„Aš vienareikšmiškai galiu pasakyti, kad tokiomis sąlygomis sutartis nebus pasirašoma. Jeigu nesutiks jokia įmonė vežti už normalią kainą, aš inicijuosiu Vyriausybės nutarimo pakeitimą, pagal kurį būtų tiesiog galima darbuotojams pagal nustatytą tvarką išsikviesti telefonu taksi ir tada kompensuoti atitinkamai pagal dokumentą už būtent šitą konkrečią kelionę“, – sakė R.Šimašius.

TM savo automobilius ruošiasi parduoti arba perleisti pavaldžioms įstaigoms. Pasekti jos pavyzdžiu ruošiasi ir kitos ministerijos.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą