Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Teisingumo ministeriją palieka viceministras Saulius Stripeika

Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie VRM vadas Saulius Stripeika
BFL/Gedimino Savickio nuotr. / Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie VRM vadas Saulius Stripeika
Šaltinis: 15min
0
A A

Šiandien teisingumo ministras Juozas Bernatonis atleido viceministrą Saulių Stripeiką jo paties prašymu dėl asmeninių motyvų. Ministras padėkojo S.Stripeikai už jo indėlį tobulinant teisingumo sistemą, ypač už kovą su korupcijos apraiškomis laisvės atėmimo vietų sistemoje ir pastangas modernizuoti registrų sistemą.

Politika nėra tokia paprasta ir dėkinga veikla kaip atrodo jos neragavusiems asmenims, – teigė J.Bernatonis.

„Politika nėra tokia paprasta ir dėkinga veikla kaip atrodo jos neragavusiems asmenims. Tačiau mūsų demokratinėje valstybėje patyrę ir kompetentingi žmonės turi galimybę pasirinkti sau priimtinesnį darbą. S.Stripeika nusprendė pasitraukti iš aktyvios politinės veiklos. Tai jo asmeninis pasirinkimas ir aš jį gerbiu“, – pažymi J.Bernatonis.

Viceministras S.Stripeika buvo atsakingas už Kalėjimų departamento, Centrinės hipotekos įstaigos, Registrų centro ir Valstybinės asmens duomenų inspekcijos darbo kontroliavimą ir koordinavimą.

Andriaus Ufarto/BFL nuotr./Dalia Grybauskatė ir Juozas Bernatonis
Andriaus Ufarto/BFL nuotr./Dalia Grybauskatė ir Juozas Bernatonis

Tarp jo veiklos sričių buvo baudžiamoji teisė, baudžiamasis procesas, bausmių ir probacijos vykdymas, antstolių funkcionavimas, asmens duomenų apsauga, ministro valdymo sričiai priskirtų valstybės registrų ir informacinių sistemų veikla.

Teisininko išsilavinimą turintis S. Stripeika teisingumo viceministru dirbo nuo 2013 m. vasario 14 d. Anksčiau jis yra dirbęs Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Vidaus reikalų ministerijos Pakrančių apsaugos rinktinės vadu, Valstybės sienos apsaugos tarnybos vadu, Vidaus reikalų ministerijos vyriausiuoju patarėju. 2005 m. S.Stripeikai suteiktas vidaus tarnybos generolo laipsnis.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min