2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2020 10 15 /15:44

Teisingumo ministerija rengia teisinių žinių konkursą apie asmens teises

Teisingumo ministerija rengia išmanųjį teisinių žinių konkursą apie asmens teises. Atsisiuntus specialiai sukurtą mobiliąją aplikaciją „Žinau savo teises“ konkurso dalyviai bus įtraukti į kompiuterinį žaidimą, supažindinantį su vartotojų teisių, asmens duomenų apsaugos, intelektinės nuosavybės, notariato veiksmų, konstitucinės, administracinės, baudžiamosios teisės pagrindais bei kitomis gyvenime naudingomis žiniomis, skelbiama pranešime.
Spaudos konferencijos akimirka
Spaudos konferencijos akimirka / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

„Teisinės žinios yra reikalingos visiems, nes kasdien galima atsidurti situacijoje, kai reikia apginti savo teises, kai svarbu nepadaryti klaidos, kai reikia teisingai įvertinti susiklosčiusią situaciją ir priimti teisingą sprendimą“, – sakė teisingumo ministras Elvinas Jankevičius.

Konkurso laimėtojais bus laikomi tie, kurie pirmieji teisingai išspręs visų teisinių temų klausimus, mažiausiai pasinaudos pasiūlytomis pagalbos priemonėmis ir „Facebook“ pasidalys gautais skaitmeniniais ženkliukais, patvirtinančiais įgytą kompetenciją.

Mobiliąją aplikaciją „Žinau savo teises“ galima nemokamai atsisiųsti iš internetinių parduotuvių „Google Play Store“ ir „App Store“.

Stendai-planšetės bus įrengti Širvintose ir Visagine, o paskui keliaus į kitas savivaldybes.

„Žinau savo teises“ sudaro septynios teisinės temos, o kiekvienoje yra keturi sudėtingumo lygiai. Iš viso dalyviai turi atsakyti į 500 klausimus, kurie pateikiami taikant žaidybinius metodus – taškų rinkimą, pasiekimų įvertinimą, lyderių lentelę ir kt.

Pirmieji sėkmingai iki gruodžio 1 dienos atsakę į visas užduotis bus apdovanoti Teisingumo ministerijos įsteigtais prizais.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie 15min