2025-04-24 13:08

Teisingumo ministerija sieks, kad tarptautinėse bylose Lietuvai atstovautų jos teisininkai

Siekdama sutaupyti lėšų, Teisingumo ministerija sieks, kad atstovavimą Lietuvai tarptautinėse bylose perimtų ministerijos teisininkai.

Šio straipsnio įgarsinimo gali klausyti tik 15min prenumeratoriai

Prenumeruoti
Rimantas Mockus
Rimantas Mockus / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.

Kaip ketvirtadienį pranešė ministerija, taip pat svarstoma visas tarptautines bylas ir tarptautinio arbitražo bylas konsoliduoti Teisingumo ministerijoje.

„Teisingumo ministras, įvertinęs ministerijos sudarytas sutartis dėl išorinių advokatų samdymo, kai vienos bylos atstovavimo išlaidos gali sudaryti beveik du milijonus eurų, inicijavo bylų atstovavimo perkėlimą ministerijos teisininkams. Teisingumo ministras Rimantas Mockus pabrėžia, kad taip organizuojant teisinį atstovavimą vien šioje byloje gali būti sutaupyta daugiau nei milijonas eurų biudžeto lėšų“, – rašoma pranešime.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą