TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Teisingumo ministerija skelbia konkursą transporto paslaugoms pirkti

Teisingumo ministerija
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Teisingumo ministerija
Šaltinis: 15min
0
A A

Nusprendusi atsisakyti visų turimų automobilių, Teisingumo ministerija paskelbė konkursą transporto paslaugoms pirkti.

Šiuo metu ministerija turi 5 tarnybinius automobilius, kurių eksploatacijai, įskaitant vairuotojų išlaikymą bei amortizaciją, per metus išleidžiama apie 190 tūkst. litų. Pradėjus pirkti transporto paslaugas, įvertinus dabartinius transporto paslaugas teikiančių įmonių tarifus, preliminariai per metus būtų sutaupoma iki 100 tūkst. litų. Esamus automobilius ministerija, įvertinusi jų tikslingiausią panaudojimą, perduos pavaldžioms įstaigoms, kuriose yra būtinybė atnaujinti transporto ūkį arba parduos viešo aukciono metu.

Pirkimo sąlygose numatoma, kad transporto paslaugos bus naudojamos tik jų prireikus. Aukštesnės klasės automobiliai bus užsakomi tik reprezentacijai (ministrui ir delegacijoms), kiti ministerijos darbuotojai važinės įprastais, techniškai tvarkingais automobiliais. Į transporto paslaugos kainą bus įskaičiuotos automobilio eksploatacijos išlaidos, vairuotojo paslaugos, automobilio priežiūra, draudimas, techninė apžiūra, keleivių draudimas nuo nelaimingų atsitikimų, degalų sąnaudos ir kt. Taigi, ministerijai nebeteks pačiai rūpintis šiais automobilių eksploatacijos dalykais, tad atitinkamai bus ir sutaupoma.

Siekiant užtikrinti išlaidų skaidrumą ir pagrįstumą, perkant transporto paslaugas bus vedama aiški apskaita ir fiksuojamas kiekvienas nuvažiuotas kilometras. Automobilius turės teisę užsakyti tik į specialų sąrašą įtraukti ministerijos darbuotojai, o transporto paslaugas teikianti įmonė privalės turėti kvitų sistemą bei kiekvieną mėnesį ministerijai teikti ataskaitą apie visus paslaugas užsakiusius ir automobiliu vykusius asmenis, maršrutus, kelionių laiką ir kainą. Tai užkirs kelią bet kokiems piktnaudžiavimams.

Paslaugų teikimo sutartį numatoma pasirašyti dviem metams, su galimybe pratęsti dar vieneriems. Ministerija savo interneto svetainėje jau pateikė transporto paslaugų viešojo pirkimo sąlygas. Pasiūlymų laukiama iki birželio 10 d.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min