Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 09 22, 15:40

Teismas atmetė Rusijos TV bendrovės skundą dėl „Planeta RTR“, „Rossija 24“ retransliavimo

Vilniaus apygardos administracinis teismas atmetė Rusijos televizijos bendrovės „Vserossijskaja gosudarstvennaja televizionnaja i radiovieščatelnaja kompanija“ skundą dėl programų „Planeta RTR“ ir „Rossija 24“ retransliavimo ar platinamo internete, ketvirtadienį pranešė teismas.
Rusiška televizija
Rusiška televizija / 123RF.com nuotr.
Temos: 2 Rusija Televìzija

Rusijos televizijos bendrovė remdamasi tuo, jog sprendimas buvo nemotyvuotas, teismui buvo apskundusi Lietuvos radijo ir televizijos komisijos sprendimą, kuriuo penkeriems metams buvo sustabdytas „Planeta RTR“ ir „Rossija 24“ retransliavimas ir platinimas.

Anot teismo, išnagrinėjus bylą buvo konstatuota, kad „Vserossijskaja gosudarstvennaja televizionnaja i radiovieščatelnaja kompanija“ nurodyti argumentai nesudaro pagrindo sprendimą panaikinti.

Sprendimas priimtas įvertinus televizijos programų „Planeta RTR“ ir „Rossija 24“ programų „Žinios“ vaizdo ir garso medžiagą, stebėsenos aktus, Krašto apsaugos, Užsienio reikalų ir Vidaus reikalų ministerijų nuomonę dėl programose skleidžiamo turinio, susijusio su propaganda ir karo kurstymu.

Taip pat nebuvo nustatyta, kad sprendimas priimtas formaliai. Teismo teigimu, jis priimtas nešališkai ir objektyviai, įvertinus reikšmingas aplinkybes.

Sprendimas per 30 dienų gali būti skundžiamas Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min