Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Teismas buvusiam VMI vadovui Modestui Kaseliauskui tarnybinės nuobaudos nepanaikino

Vilniaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija
Luko Balandžio nuotr. / Vilniaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus apygardos administracinis teismas (VAAT), išnagrinėjęs administracinę bylą pagal Modesto Kaseliausko skundą Finansų ministerijai dėl tarnybinės nuobaudos panaikinimo, atmetė skundą kaip nepagrįstą, pranešė Vilniaus apygardos administracinis teismas.

M.Kaseliauskas prašė teismo panaikinti Lietuvos Respublikos finansų ministro 2013-11-06 įsakymą, kuriuo jis, kaip Valstybinės mokesčių inspekcijos viršininkas, buvo nubaustas griežtu papeikimu. Ši tarnybinė nuobauda jam skirta atsižvelgiant į finansų ministro Rimanto Šadžiaus sudarytos komisijos tarnybiniam nusižengimui tirti išvadą: konstatuota, kad VMI vadovas M.Kaseliauskas, pažeisdamas teisės aktus, reglamentuojančius buhalterinės apskaitos organizavimą ir tvarkymą, informacinių sistemų kūrimą, jų įteisinimą, padarė šiurkštų tarnybinį nusižengimą. Kaip pažymima komisijos išvadoje, tarnybinis nusižengimas apima visą kompleksą veiksmų ir yra sisteminio pobūdžio.

Pareiškėjo manymu, jam tarnybinė nuobauda skirta nepagrįstai ir neteisėtai.

Vilniaus apygardos administracinis teismas, išnagrinėjęs administracinę bylą, priėjo išvadą, kad Komisijos tarnybiniam nusižengimui išvada dėl VMI viršininko M.Kaseliausko tarnybinio nusižengimo yra pagrįsta objektyviais duomenimis ir teisės normomis, tad nuobaudos skyrimas taip yra teisėtas ir pagrįstas.

Teismo sprendime pažymima, kad tarnybinė nuobauda M. Kaseliauskui skirta nepraleidus įstatyme nustatyto termino, nepažeidus nuobaudų skyrimo procedūrų, pareiškėjo veiksmuose nustačius visus tarnybinio nusižengimo elementus.

Vilniaus apygardos administracinio teismo sprendimas per 14 dienų nuo jo paskelbimo apeliacine tvarka gali būti skundžiamas Lietuvos vyriausiajam  administraciniam  teismui,  paduodant  skundą  šiam teismui arba per Vilniaus apygardos administracinį teismą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min