Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Teismas grąžino Vilmą Vildžiūnaitę į VMI viršininko pavaduotojos pareigas

Vilma Vildžiūnaitė
Kadras iš „Youtube“ / Vilma Vildžiūnaitė
Šaltinis: BNS/15min.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Vykdant teismo sprendimą, Vilma Vildžiūnaitė bus gražinama į darbą. Apie tai informavo Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI).

VMI, atsižvelgdama į teismo priimtą nutarimą, dėl iš pareigų atleistos VMI viršininko pavaduotojos grąžinimo į anksčiau eitas pareigas, sudarys tinkamas sąlygas V.Vildžiūnaitei toliau sklandžiai vykdyti jai pavestas funkcijas.

V.Vildžiūnaitė: ketinu grįžti į VMI

Iš Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) viršininko pavaduotojos pareigų atleista ir teismo į pareigas grąžinta Vilma Vildžiūnaitė sveikina teismo sprendimą dėl neteisėto jos atleidimo ir teigia ketinanti grįžti į darbą.

Sprendimas toks, kokio tikėjausi, nes nuo pat pradžių žinojau, kad esu teisi ir nepadariau jokio pažeidimo, – BNS sakė V.Vildžiūnaitė.

„Sprendimas toks, kokio tikėjausi, nes nuo pat pradžių žinojau, kad esu teisi ir nepadariau jokio pažeidimo“, – BNS sakė V.Vildžiūnaitė.

„Taip, ketinu grįžti. Svarbiausia, kad buvo atkurtas teisingumas“, – pridūrė buvusi tarnautoja.

Vilniaus apygardos administracinio teismo atstovė Sigita Jacinevičienė-Baltaduonė BNS sakė, kad teismas padarė išvadą, jog V.Vildžiūnaitei tarnybinė nuobauda – atleidimas iš pareigų – buvo skirta, nesant tam teisinio pagrindo ir neįrodžius tarnybinio nusižengimo sudėties.

Tuometinis VMI viršininkas Modestas Kaseliauskas, likus dviem dienoms iki savo darbo pabaigos, birželio 30 dieną atleido V.Vildžiūnaitę už šiurkštų tarnybinį nusižengimą – esą dėl jos kaltės sustabdytas milijoninės vertės konkursas.

Pati V.Vildžiūnaitė tvirtino, kad buvo atleista, nes oficialiai parašė, jog konkurse dalyvavusi įmonė neturi skolos, nors ši turėjo 78 centų skolą ir maždaug 200 kartų didesnę mokesčių permoką vienu metu.

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie 15min