Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Teismas nagrinės A.Večerskio skundą dėl konkurso rezultatų panaikinimo

Adolfas Večerskis
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Adolfas Večerskis
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus apygardos administracinis teismas (VAAT) lapkričio 3 d. nutartimi priėmė nagrinėti Adolfo Večerskio skundą Kultūros ministerijai dėl konkurso eiti Lietuvos nacionalinio dramos teatro generalinio direktoriaus pareigas rezultatų panaikinimo.

Spalio 29 d. Vilniaus apygardos administraciniame teisme gautas skundas, kuriuo A.Večerskis prašo pripažinti spalio 26 d. vykusio konkurso eiti Lietuvos nacionalinio dramos teatro generalinio direktoriaus pareigas rezultatus neteisėtais ir juos panaikinti.

Pareiškėjas taip pat prašė taikyti reikalavimo užtikrinimo priemonę – sustabdyti konkurso į Lietuvos nacionalinio dramos teatro generalinio direktoriaus pareigas vykdymą ir uždrausti pasirašyti sutartį su konkurso laimėtoju Martynu Budraičiu.

Pareiškėjas teismui paaiškino, kad konkursas buvo surengtas pažeidžiant procedūras: jis iš anksto nei žodžiu, nei raštu nebuvo informuotas, jog jo pateikti dokumentai neatitinka kvalifikacinių reikalavimų ir jam neleidžiama dalyvauti konkurse. Apie tai jis buvo informuotas tik konkurso dieną ir tokiu būdu buvo neteisėtai pašalintas iš konkurso.

Vilniaus apygardos administracinis teismas lapkričio 3 d. nutartimi priėmė nagrinėti pareiškėjo skundą. Prašymą taikyti reikalavimo užtikrinimo priemonę teismas atmetė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min