TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Teismas nenagrinės skundo dėl „NTV Mir Lithuania“ retransliavimo sustabdymo

Televizija
123rf nuotr. / Televizija
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus apygardos administracinis teismas, išnagrinėjęs administracinę bylą pagal uždarosios akcinės bendrovės „Nubo.tv” skundą Lietuvos radijo ir televizijos komisijai dėl sprendimo laikinai sustabdyti televizijos programos ,,NTV Mir Lithuania“ retransliavimą, nutraukė bylą kaip nenagrinėtiną administracinių teismų.

„Nubo.tv“ prašė teismo panaikinti kaip neteisėtą Lietuvos radijo ir televizijos komisijos sprendimą dėl televizijos programos ,,NTV Mir Lithuania“ retransliavimo sustabdymo trims mėnesiams.

Pasak pareiškėjos, komisija priėmė sprendimą, kurio retransliuotojams neįmanoma įgyvendinti nepažeidžiant kitų įstatymų bei sutartinių įsipareigojimų, nes retransliuotojai negali keisti retransliuojamų programų, gali sustabdyti tik viso kanalo, o ne jos dalių transliavimą.

Vilniaus apygardos administracinio teismo teisėjų kolegija, išnagrinėjusi administracinę bylą, nusprendė ją nutraukti kaip nenagrinėtiną Vilniaus apygardos administraciniame teisme administracinio proceso tvarka.

Kaip pabrėžiama teismo nutartyje, Lietuvos radijo ir televizijos komisijos sprendimas yra norminis teisės aktas ir jo teisėtumas negali būti tikrinamas pagal bendrąsias administracinių bylų teisenos taisykles.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min