Dabar populiaru
Publikuota: 2012 gruodžio 18d. 17:39

Teismas nusprendė: aktorius Rimantas Teresas iš Juozo Miltinio dramos teatro atleistas neteisėtai

Rimantas Teresas
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Rimantas Teresas

Panevėžio miesto apylinkės teismas gruodžio 18 dieną baigė nagrinėti civilinę bylą dėl Rimanto Tereso neteisėto atleidimo iš Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatro aktoriaus pareigų ir nusprendė, kad ieškovas turi būti grąžintas į darbą.

Pranešime spaudai rašoma, kad teismas nustatė, jog R.Teresas dirbdamas Juozo Miltinio dramos teatre aktoriumi, šių metų rugpjūčio mėnesį padarė darbo drausmės nusižengimą, tačiau jam buvo skirta per griežta nuobauda. Juozo Miltinio dramos teatras R.Tereso atžvilgiu neturėjo pagrindo taikyti Darbo kodekso 36 straipsnio 3 dalies 2 punkto, nes ieškovas nepadarė šiurkštaus darbo tvarkos pažeidimo.

Teismas nusprendė ieškinį tenkinti iš dalies, pripažįstant, kad R.Teresas iš darbo Juozo Miltinio dramos teatre buvo atleistas neteisėtai ir turi būti grąžintas į darbą.

Ieškovui priteista už laikotarpį nuo šių metų rugsėjo 12 dienos iki gruodžio 18 dienos imtinai iš Juozo Miltinio dramos teatro 5 456,16 Lt (neatskaičiavus mokesčių) vidutinio darbo užmokesčio, nuo gruodžio 19 dienos iki teismo sprendimo įvykdymo dienos – po 67,36 Lt (neatskaičiavus mokesčių) už kiekvieną priverstinės pravaikštos dieną ir  2 000 Lt neturtinei žalai atlyginti.

Teismo sprendimą dalyje dėl darbo užmokesčio priteisimo, neviršijant vieno mėnesio vidutinio darbo užmokesčio dydžio 1684 Lt sumos(neatskaičiavus mokesčių), vykdyti skubiai.

Sprendimas dar neįsiteisėjęs, per 30 dienų nuo jo paskelbimo dienos gali būti skundžiamas  apeliacine tvarka.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min