Dabar populiaru
Publikuota: 2011 spalio 18d. 18:09

Teismas nusprendė Kauno ligoninei taikyti laikinąsias apsaugos priemones

kryz
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / kryz

Antradienį Kauno miesto apylinkės teismas įšaldė prieš savaitę miesto savivaldybėje įvykusio konkurso Kauno klinikinės ligoninės direktoriaus pareigoms užimti rezultatus.

Spalio 5 dieną Kauno miesto savivaldybėje susirinkusi komisija jau trečiąkart vykusio konkurso keliu Kauno klinikinės ligoninės direktoriumi išrinko psichiatrą Gediminą Abeciūną.

Tačiau jam vargui ar greitai teks pasidžiaugti naujomis pareigomis. Konkurso rezultatus apskundė du jo dalyviai: laikinasis šios gydymo įstaigos vadovas Kęstutis Mazurkevičius ir jo pavaduotoja medicinai Rita Banevičienė.

Skundo autoriai piktinosi, kad iš komisijos sąrašų buvo išbraukti medikai, jų vietoje atsidūrė politikai. K.Mazurkevičius ir R.Banevičienė atkreipė dėmesį, kad konkurso metu nebuvo užduota klausimų apie ligoninių vadovavimo patirtį.

Spalio 18 dieną Kauno miesto apylinkės teismas patenkino R.Banevičienės ir K.Mazurkevičiaus prašymą pritaikyti laikinąsias apsaugos priemones. Teimas laikinai uždraudė Kauno miesto savivaldybei priimti sprendimus, susijusius su konkurso rezultatais, taigi skirti vadovu konkurso laimėtoją G.Abeciūną.

Kauno miesto savivaldybės administracijos direktorius laikinuoju ligoninės vadovu buvo paskyręs Juozą Stankų, tačiau dabar šis direktoriaus įsakymas neteko galios.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min