Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lydekai pašalinus palėpės rekonstrukcijos trūkumus, byla dėl leidimo panaikinimo nutraukta

Bylos nagrinėjimas
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Bylos nagrinėjimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Seimo nariui liberalcentristui Arminui Lydekai pašalinus sostinės Žydų gatvėje esančios palėpės rekonstrukcijos trūkumus pirmadienį Vilniaus apygardos administracinis teismas (VAAT) nutraukė bylą dėl leidimo panaikino.

Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija (VTPSI) prašė teismo panaikinti Vilniaus miesto savivaldybės administracijos praėjusių metų gegužę priimtu sprendimu A.Lydekai ir jo sutuoktinei Brigitai Olgai Lydekienei išduotą statybos leidimą, teigiama teismo pranešime spaudai.

Juo buvo leista dviejų butų rekonstrukcija Žydų gatvėje. Taip pat inspekcija siekė, kad iki teismo sprendimo įsiteisėjimo šioje byloje leidimo galiojimas būtų sustabdytas, pranešė teismas.

Pareiškėjų teigimu, Vilniaus miesto nuolatinės statybos komisijos sprendimas priimtas neatsižvelgus, kad rekonstruojamas statinys priskiriamas nekilnojamajai kultūros vertybei ir priklauso ypatingų statinių kategorijai.

Pirmadienį VTPSI įteikė teismui prašymą dėl skundo atsisakymo. Pareiškėjų atstovė tvirtino, kad nelaukdami teismo sprendimo Lydekos pašalino trūkumus – parengė pakoreguotą butų rekonstrukcijos projektą ir pakartotinai kreipėsi į Vilniaus miesto savivaldybės administraciją su prašymu išduoti statybos leidimą.

Vilniaus miesto nuolatinė statybos komisija praėjusių metų spalio pabaigoje išdavė prašomą statybos leidimą.

VTPSI atstovas šių metų kovą pakartotinai patikrino pakoreguotą projektą bei išduotą naują statybos leidimo versiją ir nustatė, kad pažeidimai, dėl kurių teisme prašyta panaikinti anksčiau išduotą statybos leidimą, buvo pašalinti.

VAAT teisėjų kolegija patenkino pareiškėjų prašymą ir jiems atsisakius skundo reikalavimų, administracinę bylą nutraukė. Teismas panaikino ir reikalavimo užtikrinimo priemonę, kuria laikinai sustabdytas pernai gegužę išduoto statybos leidimo galiojimas.

VAAT nutartis per septynias dienas gali būti skundžiama Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min