Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Teismas spręs, ar „Teleradijo kompanija Hansa“ teisėtai nubausta už nesąžiningą komercinę veiklą

Licencija retransliuoti laidinio radijo tinklais programas įstaigai „Teleradijo kompanija Hansa“ panaikinta nuo rugsėjo.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Laidinis radijas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Vilniaus apygardos administracinis teismas pradėjo nagrinėti VšĮ „Teleradijo kompanijos Hansa“ skundą Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (VVTAT) dėl nutarimo, kuriuo ji už Nesąžiningos komercinės veiklos vartotojams draudimo įstatymo nuostatų pažeidimą nubausta 20 tūkst. Lt bauda, panaikinimo.

Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba nuo 2012 m. lapkričio vidurio iki 2013 m. balandžio 5 d. gavo 11 vartotojų prašymų dėl VšĮ „Teleradijo kompanijos Hansa“ veiklos. Jie skundėsi, kad bendrovė savo komercinę veiklą tikslingai nukreipė į vartotojus, kurie gaudavo nepagrįstas sąskaitas už laidinio radijo tašką ir už tas paslaugas sumokėdavo. Arba sumokėję šių paslaugų nutraukimo mokestį jie ir toliau gaudavo iš bendrovės sąskaitas, nors sutarčių su „Teleradijo kompanija Hansa“ nebuvo sudarę. 

2013 metų gruodžio 5 dieną VVTAT nutarimu bendrovė už Nesąžiningos komercinės veiklos vartotojams draudimo įstatymo nuostatų pažeidimą nubausta 20 tūkst. Lt bauda. Dėl to ji kreipėsi su skundu į Vilniaus apygardos administracinį teismą, prašydama panaikinti šį VVTAT nutarimą arba jį iš dalies pakeisti ir sušvelninti skirtąją piniginę baudą. Pasak pareiškėjos, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos nutarimas priimtas neteisingai nustačius ir įvertinus faktines aplinkybes, neteisingai aiškinant ir taikant LR nesąžiningos komercinės veiklos vartotojams draudimo įstatymą. 

Vilniaus apygardos administracinis teismas savo sprendimą šioje administracinėje byloje skelbs gegužės 15 d.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min