Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Teismas sustabdė Klaipėdos arenos koncesijos konkursą

Klaipėdos arenos projektas
„15 minučių“ nuotr. / Klaipėdos arenos projektas
Šaltinis: 15min
0
A A

Klaipėdos apygardos teismas laikinai sustabdė Klaipėdos arenos koncesijos konkursą, iš kurio komisija pašalino finansiškai naudingiausią pasiūlymą pateikusią pramogų verslo grupę „SEVEN entertainment“. Tarp pagrindinių teismo motyvų sustabdyti konkursą – viešasis interesas, reikalaujantis, kad koncesijos sutartis būtų sudaryta su pateikusiu geriausią pasiūlymą.

„Apmaudu, kad neteisėtai iš konkurso eliminuotą pasiūlymą esame priversti ginti teisme. Tikimės, kad ilgo teismo proceso neprireiks, mūsų pasiūlymas bus oficialiai įvertintas ir būsime pakviesti į derybas dėl arenos koncesijos“, – teigė SEVEN generalinis direktorius Vidmantas Šiugždinis.

Klaipėdos miesto savivaldybės organizuojamame konkurse kartu su savo antrinėmis bendrovėmis „Universali arena“, „Tiketa“ ir „SEVEN Live“ dalyvavusi „SEVEN entertainment“ į Klaipėdos areną pasiūlė investuoti 17,88 mln. litų. Tai 6,6 mln. litų daugiau už laimėtoju pripažintos įmonės pasiūlymą su 11,28 mln. litų dydžio investicijomis, teigiama pranešime spaudai.

SEVEN, kuri atsisakė iš savivaldybės koncesijos mokesčio, pasiūlytas renginių skaičius būsimoje arenoje – dukart didesnis. Sustabdyto konkurso laimėtoja paskelbta įmonė per dvejus metus pasiūlė surengti 116 renginių, SEVEN – 245.

SEVEN iš konkurso buvo eliminuota, nes esą nepateikė bendrovės valdybos sprendimo įmonei dalyvauti konkurse, nors konkurso sąlygose tokio reikalavimo nebuvo. Komisijai SEVEN pateikė bendrovių generalinių direktorių sprendimą, atitikusį Klaipėdos arenos koncesijos konkurso sąlygas.

Vokų atplėšimo metu komisija nepaisė konkurso sąlygose numatytos tvarkos ir atskleidė tik konkurse dalyvavusių įmonių prašomus koncesijos mokesčius. Kiti esminiai parametrai – pervedamų į savivaldybės sąskaitą investicijų sumos, pritraukiamų investicijų apimtis, siūlomų organizuoti renginių skaičius, nebuvo paskelbti. Nors konkursas viešas, komisija net tris savaites delsė atskleisti konkurso rezultatus ir informaciją apie SEVEN pašalinimą iš konkurso.

SEVEN sudarytas įmonių konsorciumas valdo „Siemens“ areną Vilniuje ir „Cido“ areną Panevėžyje.

Šiuo metu projektuojamą Klaipėdos areną, kuri savo forma primins katamaraną, planuojama atidaryti 2010 metų pabaigoje. Numatoma, kad 20 tūkst. kv. metrų ploto arenoje koncertų metu tilps iki 7450, varžybų metu – iki 5486 žiūrovų.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min