Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Teismas sustabdė „Vilniaus vandenys“ Stebėtojų Tarybos priimtus sprendimus

Teisingumo svarstyklės
Photos com. nuotr. / Teisingumo svarstyklės
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus miesto 3 apylinkės teismas priėmė nutartį, kuria patenkino ieškovo Audriaus Rudžio, „Vilniaus vandenys“ Stebėtojų Tarybos nario, ieškinio reikalavimą atsakovui „Vilniaus vandenys“ dėl „Vilniaus vandenys“ Stebėtojų Tarybos 2010 lapkričio 16 d. posėdyje priimtų sprendimų vykdymo sustabdymo.

Teismas, remdamasis A. Rudžio pateiktais įrodymais, dėl Stebėtojų Tarybos darbo reglamento šiurkščių pažeidimų padarymo, nutarė taikyti laikinąsias apsaugos priemones ir stabdyti „Vilniaus vandenys“ Stebėtojų Tarybos sprendimų vykdymą iki teismo sprendimo įsiteisėjimo. Toks sprendimas buvo priimtas siekiant užkirsti kelią neteisėtų bei nepagrįstų Valdybos sprendimų priėmimui.

Primename, kad „Vilniaus vandenys“ Stebėtojų Tarybos nariai yra Vidas Urbonavičius, Gediminas Švilpa, Vidmantas Martikonis, Algimantas Vakarinas, Birutė Galinienė, Gintaras Kazakas, Audrius Rudys. Valdybos nariai yra, Aurelija Jakaitienė, Tadeuš Aškelianec, Virginijus Pauža, Darius Indriūnas, Valdas Savickas.

UAB „Vilniaus vandenys“ – didžiausia vandentiekio bendrovė Lietuvoje, eksploatuojanti ne tik Vilniaus miesto, bet ir Šalčininkų, Švenčionių bei Vilniaus rajonų vandentiekio ir nuotekų tinklus. Bendrovė tiekia geriamąjį vandenį ir surenka bei išvalo nuotekas apie 589,9 tūkst. vartotojų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min