Dabar populiaru
Publikuota: 2009 lapkričio 10d. 15:30

Teismas: teisėjai Venckienei grįžus į darbą, bylos nagrinėjamos įprastai

Neringa Venckienė
TV3 nuotr. / Neringa Venckienė

Įvairiose žiniasklaidos priemonėse pasirodė informacija, kad Kauno apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėjai Neringai Venckienei grįžus į darbą po ligos ir nemokamų atostogų teisme kilo sunkumų organizuojant darbą.

Reaguodami į tai pareiškiame, jog ši informacija neatspindi esamos padėties, teigiama teismo pranešime.

Bylos Kauno apygardos teisme yra ir bus nagrinėjamos pagal numatytą grafiką.

Teismo vadovybė gavo kai kurių Civilinių bylų skyriaus teisejų pareiškimus (prašymus) neskirti jų nagrinėti bylas kolegialiai su šio skyriaus teisėja Neringa Venckiene. Į šiuos pareiškimus (prašymus) bus atsižvelgiama organizuojant skyriaus darbą, tačiau tai neturės įtakos bylų nagrinėjimo operatyvumui bei jose dalyvaujančių asmenų teisei į greitą bylos išnagrinėjimą.

Žiniasklaida situaciją nepagrįstai vertina kaip teisme bręstantį maištą. Toks vertinimas neatitinka susiklosčiusios padėties.

Teismo vadovybė nėra kompetentinga imtis kokių nors kitokių priemonių ir spręsti klausimą, ar teisėjos N.Venckienes elgesys buvo nesuderinamas su teisejų etikos reikalavimais. Ar teisėjos N.Venckienes veiksmai sudaro pagrindą kreiptis į Teisėjų etikos ir drausmės komisiją dėl patraukimo drausminėn atsakomybėn, numatoma spręsti artimiausiame Teisėjų tarybos posėdyje.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min