Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Teismas: „Vichy“ parkas laikinai turi būti uždarytas

„Vichy“ vandens pramogų parkas
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / „Vichy“ vandens pramogų parkas
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus apygardos administracinis teismas (VAAT) penktadienį nesutiko tenkinti „Vichy“ vandens parko prašymo, kad būtų sustabdytas Valstybinės visuomenės sveikatos priežiūros tarnybos (VVSPT) sprendimo, kuriuo buvo reikalaujama parką laikinai uždaryti, vykdymas.

Rugpjūčio 24 dieną VVSPT atliko „Vichy“ vandens parko Vilniuje patikrinimą ir nustatęs, kad vandens parko vartotojui teikiamos paslaugos yra nesaugios, laikinai uždraudė teikti vandens parko paslaugas.

Bendrovė „Vandens parkas“ kreipėsi į Vilniaus apygardos administracinį teismą prašydama panaikinti kaip neteisėtą VVSPT rugsėjo 1 d. priimtą sprendimą, kuriuo laikinai, kol bus nustatytos Legionella bakterijų buvimo vandens tiekimo sistemoje priežastys ir priemonės šių bakterijų kiekio mažinimui ar sunaikinimui, uždrausti teikti vandens parko paslaugas.

„Vichy“ atstovai taip pat prašė teismo taikyti reikalavimo užtikrinimo priemones – iki teismo sprendimo šioje administracinėje byloje įsiteisėjimo sustabdyti Valstybinės visuomenės sveikatos priežiūros tarnybos priimto sprendimo vykdymą.

Tačiau VAAT prašymą taikyti reikalavimo užtikrinimo priemones – sustabdyti Valstybinės visuomenės sveikatos priežiūros tarnybos priimto sprendimo vykdymą – penktadienį atmetė. Teismas nutartyje nurodo, kad preiškėjas, prašydamas sustabdyti sprendimo vykdymą, iš esmės siekia toliau tęsti savo ūkinę-komercinę veiklą, o ne užtikrinti sąlygas galimai jai palankaus teismo sprendimo įvykdymui. Teismas, įvertinęs skunde bendrovės nurodytas aplinkybes, padarė išvadą, kad jog jos iš esmės grindžiamos prielaidomis ir tai nesudaro pagrindo jų vertinti kaip išskirtinių, dėl kurių turėtų būti sustabdomas skundžiamo akto galiojimas.

Pareiškėjas Vilniaus apygardos administracinio teismo nutarties dalį, kuria atsisakyta taikyti reikalavimo užtikrinimo priemones, per 7 dienas nuo nutarties nuorašo gavimo dienos turi teisę apskųsti atskiruoju skundu Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min