Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Teismo salėje ir kioske – grasinimai nužudyti

Pakaunės gyventojas teisme bandė pagąsdinti buvusią žmoną ginklu.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Pakaunės gyventojas teisme bandė pagąsdinti buvusią žmoną ginklu.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Kauno apygardos teisme užvakar vykęs civilinės bylos svarstymas vos nesibaigė nelaime. Teismo posėdyje dalyvavęs 46-erių metų Kauno rajono gyventojas išsitraukė pistoletą ir pagrasino nušauti ten pat sėdėjusią buvusią savo žmoną.

Kaip pasakojo Kauno policijos atstovė spaudai Ramunė Gražulienė, incidentas įvyko apie 10.20 val. Tuo metu teisėja nagrinėjo poros skyrybų bylą. „Jie pykosi dėl kredito. Kaip pasakojo liudininkai, posėdžio metu nesusivaldęs vyras išsitraukė pistoletą ir ėmė juo grasinti buvusiai sutuoktinei. Po kelių minučių ginklą jis paslėpė. Teisėjai paskelbus pertrauką, vyriškis pabėgo“, – sakė R.Gražulienė.

Policijos duomenimis, leidimo ginklui vyras neturėjo. Pareigūnai aiškinasi, kam priklausė jo turėtas pistoletas. Kauno Centro policijos komisariato pareigūnai dėl grasinimo sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą arba jį nužudyti pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Tą pačią dieną Centro policijos komisariatą pasiekė dar vienas skundas dėl grasinimo susidoroti. Piktų grasinimų sulaukė apie 10.40 val. Kauno autobusų stoties teritorijoje esantį kioską, kuriame prekiaujama garso įrašais, tikrinęs Lietuvos antipiratinės veiklos asociacijos darbuotojas. Išgirdęs priekaištus, jog pardavinėja piratinius garso įrašus, kiosko savininkas nesusivaldė ir asociacijos darbuotojui ėmė grasinti nudėti. Į policiją kreipęsis 39-erių metų tikrintojas teigė, kad iš šio kiosko atstovų grasinimų mirtimi yra sulaukęs ir anksčiau.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min