Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Telkia pajėgas švarinimuisi

Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Pernai kelis tūkstančius tonų šiukšlių visoje Lietuvoje surinkę savanoriai švarinimos akciją „Darom 2009“ skelbia ir šiemet. Miestiečiai jau dabar gali registruotis joje dalyvauti.

„Darom 2009“ akcijos tikslas – švarinti gamtą bei skatinti ekologinį mąstymą ir pilietinį aktyvumą. Trečiadienį akciją Kaune pristatę savanoriai tryško entuziazmu ir gera nuotaika, nes beveik visų instancijų durys, į kurias jie beldėsi, atsivėrė.

Akcijos iniciatoriai tikino, kad jų materialinė bazė – vos 1000 Lt, tačiau jie bendradarbiauja su seniūnijomis, savivaldybe ir kitomis valstybinėmis institucijomis bei individualiomis įmonėmis, kurios akciją rems pagal savo galimybes: transportu dalyviams gabenti ir šiukšlėms išvežti, priemonėms šiukšlėms rinkti ir kitais būtinais dalykais.

Akcija startuos balandžio 18 dieną. Jos organizatoriai tikisi, kad „Darom 2009“ dalyvaus ne mažiau kaip 10 tūkst. žmonių visoje Lietuvoje. Organizatoriai pasakojo, kad kiekvienam akcijos dalyviui bus nemokamai skirtos priemonės šiukšlėms rinkti.

Registruotis akcijai galima interneto svetainėje www.darom09.lt Būtent šioje svetainėje esančiame miesto žemėlapyje greitu metu kiekvienas kaunietis galės pažymėti „šiukšlingiausias“ miesto vietas. Po kurio laiko su tokiais sąmoningais miestiečiais susisieks „Darom 2009“ atstovas ir pasitikslins informaciją, o seniūnijos darbuotojai patikrins, ar ta vieta tikrai verta tvarkymo. Jei atsakymas bus teigiamas, tokios teritorijos taip pat bus įtrauktos į balandžio viduryje vyksiančios akcijos metu tvarkomų vietų sąrašą.

 


 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min