Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2009 gruodžio 25d. 13:15

Teniso kortus už savas lėšas statyti norintiems verslininkams – valdžios kliūtys

Girstutis
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Girstutis
Verslininkams pasisiūlius už savas lėšas Kovo 11-osios gatvėje pastatyti lauko teniso aikštyną, politikai pareikalavo užtikrinti, kad kortai niekuomet nebankrutuos.

Į viešąją įstaigą „Girstutis“ rugsėjo mėnesį kreipėsi bendrovė „Liprama“, prašydama tarpininkauti sprendžiant lauko teniso aikštyno statybos klausimą sklype, esančiame Kovo 11-osios g. 26, greta dabar rekonstruojamo būsimo plaukimo centro. „Girstučio“ kultūros ir sporto centro direktorius Mindaugas Skvarnavičius kreipėsi į Kauno miesto merą Andrių Kupčinską su prašymu apsvarstyti minėtos bendrovės siūlymą dėl uždaro teniso aikštyno įrengimo Kovo 11-osios gatvėje.

Šį prašymą svarstė visi Kauno miesto savivaldybės komitetai.

Miesto ūkio ir energetikos komitetas pritarė teniso aikštyno statybai su sąlyga, kad verslas užtikrintų, jog teniso kortai nebankrutuos, kaip atsitiko su A.Sabonio ir Garliavos kortais, ir dalį erdvės skirs kovinėms sporto šakoms.

Miesto plėtros, investicijų ir turizmo komitetas pasiūlė savivaldybės administracijos direktoriui parengti sprendimo projektą dėl uždaro teniso aikštyno Kovo 11-osios gatvėje, pridedant abiejų alternatyvų (teniso aikštyno ir rankinio salės) ekonominius pagrindus.

Biudžeto ir finansų komitetas pasiūlė „Girstučio“ kultūros ir sporto centro direktoriui išsiaiškinti, kokia būtų UAB „Liprama“ atstovų nuomonė dėl savivaldybės parengto sporto paskirties pastato investicinio projekto išlaidų – 292 tūkst. Lt – kompensavimo. Taip pat reikia išsiaiškinti, ar bendrovės „Liprama“ siūlomame įrengti dengtų teniso kortų komplekse būtų galimybė numatyti sporto sales dvikovinių sporto šakų atstovams.

Kultūros, bendruomenių ir savivaldos plėtojimo komitetas rekomendavo teniso aikštynui ieškoti kitos vietos – Partizanų gatvėje, prie Jaunalietuvių sporto mokyklos.

Kolegijos nariams buvo pateikta informacija, kad rengiant „Girstučio“ kultūros ir sporto centro rekonstrukcijos projektą buvo nuspręsta, jog greta turi atsirasti salė rankininkams ir dvikovinių sporto šakų atstovams.

„Šiuo metu jau parengtas rankinio aikštės įrengimo ir visos daubos prie rekonstruojamo baseino techninis projektas. Laukiama tik ekspertizės išvadų. Parengti techninį projektą savivaldybei kainavo beveik 300 tūkst. Lt, todėl dabar lengva ranka numoti į jį negalima. Jei nuspręsime tenkinti UAB „Liprama“ siūlymą toje vietoje įrengti tik teniso kortus, kas kompensuos savivaldybės investicijas į jau parengtą projektą?“ – posėdžio metu kalbėjo meras A.Kupčinskas.

Miesto vadovo siūlymu nuspręsta patikėti administracijos direktoriui sudaryti darbo grupę, kuri turėtų išsamiai išnagrinėti bendrovės siūlymus, „Girstučio“ vizijas, savivaldybės galimybes ir parengti galutinį sprendimą dėl teniso kortų, rankinio ir dvikovinių sporto salių įrengimo.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Grožio programa 360°

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Video

02:22
00:16
00:50

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Tausokime maistą kartu

Receptas
Parašykite atsiliepimą apie 15min