Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

TEO siūlys klientams nereikalingą telekomunikacijų įrangą atiduoti perdirbti

Konteineris įrangai
TEO nuotr. / Konteineris įrangai
Šaltinis: 15min
0
A A

Didžiausia Lietuvoje integruotų telekomunikacijų, IT ir televizijos paslaugų teikėja TEO LT, AB ragins klientus atiduoti perdirbti pasenusią telekomunikacijų įrangą. Daugelyje klientų aptarnavimo skyrių visoje Lietuvoje TEO įrengė specialius konteinerius, kuriuose surinkti nebenaudojami modemai ar telefonai bus išvežti į specialius perdirbimo centrus.

TEO pranešime spaudai teigiama, kad įrangą surinks ir ją saugiai perdirbs bendrovė „Žalvaris“. Nereikalingus telekomunikacijų įrenginius, kaip ir kitą buitinę techniką, gyventojai gali atnešti ir į šios įmonės atstovybes Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Utenos ir Marijampolės apskrityse.

TEO Korporatyvinio administravimo ir teisės reikalų skyriaus direktorės Eglės Gudelytės–Harvey teigimu, bendrovė jau keletą metų aktyviai vykdo ekologines iniciatyvas, skatinančias darbuotojus atsakingai naudoti gamtos išteklius, nuo šiol aktyviau įsitraukti į jas bus raginami ir bendrovės klientai.

„Telekomunikacijų įranga, kaip ir kita buitinė technika, yra pagaminta iš įvairių metalų ir plastiko, kurį būtina saugiai perdirbti. Šiuo žingsniu norime sudaryti galimybes klientams tai padaryti patogiai ir informuoti juos apie perdirbimo svarbą“, – sakė E.Gudelytė–Harvey.

Apie galimybes saugiai perduoti perdirbti įrangą bendrovė klientus aktyviai informuos leidiniuose klientams, interneto bei savitarnos svetainėse.

Jau keletą mėnesių daugelyje TEO klientų aptarnavimo salonų įrengtuose specialiuose konteineriuose taip pat galima atnešti ir perduoti perdirbimui ir baterijas bei akumuliatorius. Praėjusiais metais bendrovė daugelyje savo administracinių pastatų visoje Lietuvoje įdiegė rūšiavimo sistemą, kuri leidžia surinkti panaudotą plastiką ir popierių.

Bendrovės „Žalvaris“ komercijos direktorius Sigitas Ašmonas tikisi, kad daugelis TEO klientų pasinaudos galimybe tinkamai perduoti nebenaudojamą telekomunikacinę įrangą. „Šia iniciatyva norime stiprinti visuomenėje atliekų rūšiavimo įpročius ir siekiame, kad kuo daugiau jau nebenaudojamos technikos būtų perdirbta, taip sumažinant natūralių gamtinių išteklių naudojimą“, – sakė S.Ašmonas.

Iš surinkusių didesnį įrangos kiekį bendrovė „Žalvaris“ atvyks jos paimti į namus. Informaciją apie tai, kur ir kokią nereikalingą įrangą galima priduoti perdirbti, klientai gali gauti ir nemokamu telefonu 8 800 00653.

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min