Dabar populiaru
Publikuota: 2013 gruodžio 30d. 16:26

Teroristo logika: matau ne žmogų, o taikinį

Taikinys
Alfredo Pliadžio nuotr. / Taikinys

Per dvi pastarąsias dienas Volgograde įvykdžius 2 išpuolius, kurie pareikalavo 32 žmonių gyvybių, buvęs krašto apsaugos ministras Audrius Butkevičius paaiškino, kokia yra teroristo logika.

Bendravęs su teroristais A.Butkevičius sako, kad jie galvoja taip: „Didelė valstybė, panaudodama savo karinę jėgą, žudo mūsų gyventojus ir vaikus. Štai šie civiliai, kuriuos mes sprogdiname, –  ką jie padarė? Ar jie išėjo su protesto aktu? Ar jie priešinosi? Ar jie smerkė savo valstybę? Jeigu ne, tai jie tiek pat atsakingi už mūsų vaikų žudymą kaip ir šitos valstybės kariškiai“, – teroristų mąstymą aiškino A. Butkevičius.
 
A.Butkevičius taip pat nurodė ėmęs interviu iš dagestanietės teroristės, kuri jam papasakojo, ką ji mato taikydamasi į žmogų:
 
„Jis ( teroristas – red.) nemato žmogaus, jis mato tik tą lopinėlį, į kurį taiko. Ji (dagestanietė – red.) man pasakojo: aš matau kaktą arba kaklą“, – teigė buvęs krašto apsaugos ministras.

Mažiausiai dešimt žmonių žuvo pirmadienį per galingą sprogimą viename troleibuse Rusijos pietiniame Volgogrado mieste. Ši nelaimė Rusiją sukrėtė praėjus vos dienai nuo teroro akto, kai sprogdinimas to miesto geležinkelio stotyje nusinešė 17 žmonių gyvybių.


 

Žinių radijas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Video

11:55
15:21
24:31

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min