Dabar populiaru
Publikuota: 2019 birželio 14d. 12:47

Tęsiantis karščiams pareigūnai dažniau patruliuos prie vandens telkinių

Gelbėjimosi ratas
Vidmanto Balkūno / 15min nuotr. / Asociatyvi nuotr.

Tęsiantis karščiams vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas kreipėsi į vidaus reikalų sistemos tarnybų vadovus dėl pareigūnų pajėgų sustiprinimo prie vandens telkinių – savaitgalį pareigūnai patruliuos dažniau. Apie tai skelbiama pranešime žiniasklaidai.

Vidaus reikalų ministras tarnybų vadovams pavedė užtikrinti, kad pareigūnams patruliuojant tose vietose, kurios yra netoli maudynių zonų ar kitų vandens telkinių, situacija prie jų būtų stebima dar atidžiau, pareigūnai atliktų prevencinius veiksmus, sudrausmintų netinkamai besielgiančius ar apsvaigusius asmenis.

„Siekiant užtikrinti žmonių saugumą, išvengti skaudžių nelaimių dėl maudynių vandens telkiniuose kreipiausi į vidaus reikalų sistemos tarnybų, tai yra ugniagesių gelbėtojų, policijos pareigūnų ir pasieniečių, vadovus, kad būtų užtikrintas akylesnis ir dažnesnis maudyklų, ežero pakrančių stebėjimas. Prašau ir pareigūnų, gelbėtojų būti budresniems, pagal galimybes dažniau patikrinti, ar poilsiautojams nereikia pagalbos, stebėti ir sudrausminti neatsakingai besielgiančius, viešąją tvarką pažeidžiančius poilsiautojus“, – sako E.Misiūnas.

Prireikus pagalbos, gyventojų prašoma nedelsiant kreiptis pagalbos į gelbėtojus, prižiūrinčius maudymosi zoną, taip pat kreiptis skubios pagalbos numeriu 112 nurodant vietą, kur įvyko nelaimė.

Per pastarąsias dvi paras vandens telkiniuose nuskendo devyni žmonės.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Video

00:14
00:40
00:57

Visi į lauką!

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Namų šefas

Konkursas
Parašykite atsiliepimą apie 15min