Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Laisvės alėjoje tęsiasi projekto „Einam Kaunas“ renginiai

Renginio akimirkos
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / „Romuvos“ kino teatro prieigose vyks jau tradicija tampantis Žmonių kavingais veidais susibūrimas.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Startavęs kartu su Senamiesčio švente, projektas „Einam Kaunas“ žygiuoja toliau ir siūlo antrąjį penktadienio renginių Laisvės alėjoje ciklą.

Penktadienį renginių maratonas prasidės 16 val. „Ąžuolyno“ orkestro pasivaikščiojimu po Laisvės alėją.

Kaip ir kiekvieną penktadienį, pagrindiniai renginiai numatyti penkiose aikštėlėse – prie Miesto sodo 18.30 val. vyks koncertas, skirtas R.Kalantos atminimui. Jame dalyvaus Baltijos gitarų kvartetas – jaunosios kartos gitaristai Saulius Lipčius, Sergejus Krinicinas, Chris Ruebens ir Zigmas Čepulėnas, atliksiantys įvairiaspalvę klasikinių kūrinių programą.

Įdomi eksperimentinė programa vyks „Kauno“ viešbučio kavinėje „55“. Čia jaunosios kartos poetė Dovilė Zavedskaitė 19 val. pristatys programą „Žodžių šešėliai“. Vientisu garso ir judesio vyksmu kuriami „Žodžių šešėliai“ – tai žmogaus savistaba, įkūnijama poetizuotomis gyvenimo atkarpomis, susijungiančiomis į tiesę nuo gimimo iki „tylos, į kurią atsitrenkia žodis, kertantis žmogų, kuris nebeturi šešėlio“. Jai talkins jos bendražygė Sandra Valerkaitė bei VDU Akademinis judesio teatras. Vakarą “55” pratęs poetinio žodžio meistrų ir mėgėjų varžytuvės, sėkmingai prasidėjusios praėjusį penktadienį, kai į Kęstučio Navako monologą įsijungė Kauno poetų siela Gintaras Patackas ir skulptorius Stasys Žirgulis. Varžytuves kurstys poetė Erika Drungytė. Tikimasi, kad jos taps kavinės „55“ tradicija, leisianti vėl atgimti poetiškai lietuvio kauniečio sielai.

Kavinė „Pizza Jazz“ nuo 21 val. vėl taps Kauno didžėjų ir vidžėjų centru – čia savo muzikinį virtuaziškumą demonstruos DJ deepyfes.

Panašiu metu, nuo 21.30 val., „Romuvos“ kino teatro prieigose vyks jau tradicija tampantis Žmonių kavingais veidais susibūrimas. Šįsyk prie jų prisijungia Kauno džiazo kvintetas, vadovaujamas Arvydo Jofės, ir Auksės Petrulienės „Psilikono teatras“. Na, o naujos dienos pasveikinimus prie Soboro šįsyk organizuoja VDU Menų centras ir jaunų menininkų sambūris „Meno duobė“. Organizatoriai žada, jog lietui lyjant ar perkūnui griaudžiant, miestiečiai vistiek galės sudalyvauti renginiuose. Tokiu atveju jie persikels į dengtas kavinių ir M.Žilinsko galerijos patalpas.

Daugiau informacijos www.einamkaunas.lt

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min