Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Tez Tour“ atmeta Konkurencijos tarybos kaltinimus

Šaltinis: 15min
0
A A

Kelionių organizatorė bendrovė „Tez Tour“ griežtai atmeta Konkurencijos tarybos kaltinimus klaidinama reklama ir siekia, kad kilęs ginčas būtų kuo skubiau išspręstas teisme. Bendrovė atmeta pateiktus kaltinimus tiek dėl skirtos nuobaudos, tiek dėl jos nevykdymo.

Kelionių organizatoriui atstovaujantis advokatas Edmundas Rusinas griežtai atmeta klientui metamus kaltinimus dėl klaidinamos reklamos ir teigia, kad Konkurencijos tarybos skirta nuobauda yra nepagrįsta ir neteisinga,  kad kompanija turi pagrįstų argumentų jos nevykdyti, teigiama išplatintame pranešime spaudai.

„Skirta nuobauda yra visiškai nepagrįsta ir neteisinga. Mes turime visus dokumentus, patvirtinančius, kad minėtas viešbutis atitinka būtent tokią klasę, kuri ir buvo nurodoma mūsų klientams. Tad nematome jokio pagrindo ne tik vykdyti Konkurencijos tarybos nutarimą, bet ir siekiame, kad šis klausimas būtų kuo skubiau sprendžiamas teisme“, – sako advokatas.

Jo teigimu, Konkurencijos tarybos priimtas sprendimas prieštarauja visiems dokumentams, pateiktiems tiek jai pačiai vykdant tyrimą, tiek tarptautiniams turizmo susitarimams.

„Minėtas viešbutis nurodo esantis keturių žvaigždučių, kurias jam yra suteikusi valstybė, kurioje jis yra. Mes savo ruožtu privalome nurodyti būtent tokį žvaigždučių skaičių, koks jam yra suteiktas toje šalyje, kur jis yra, tad tai tik patvirtina, kad priimtas sprendimas nėra teisingas ir mes nepagrįstai esame kaltinami klaidinančia reklama“, – sako jis.

Anot jo, tai, kad viešbutis „Sultan Beach“ atitinka keturias žvaigždutes, patvirtino ir mūsų šalies Turizmo departamentas, kurio įvertinimais remdamasis kelionių organizatorius privalo nurodyti viešbučio lygį ir klasę.

„Situacija yra daugiau nei paradoksali, nes remdamiesi Turizmo departamentu mes privalome šį viešbutį pristatyti tik kaip keturias žvaigždutes turintį – ne mažiau ir  ne daugiau. Tuo tarpu Konkurencijos taryba prieštarauja ne tik viešbučio faktiniam lygiui, bet ir mūsų šalies Turizmo departamentui, su kuo mes tikrai nematome pagrindo sutikti“, – sako jis.

E.Rusino teigimu, šiuo metu bendrovė siekia, kad Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas sugražintų bylos svarstymą į pirminę instanciją – Vilniaus apygardos administracinį teismą, į kurį „Tez Tour“ kreipėsi pernai bei kuriame šio atvejo nagrinėjamas įstrigo dėl KT dalinės kaltės.

„Mes kreipėmės į šį teismą, siekdami kuo skubiau išspręsti susidariusią situaciją, tačiau dėl tam tikrų procesinių formalumų bylos nagrinėjimas neįvyko. Dabar siekiame, kad ši situacija būtų kuo skubiau išspręsta ir pirminė instancija sugrąžintų bylos nagrinėjamą remdamasi aukštesnės instancijos sprendimu“, – sako advokatas.

Jo teigimu, bendrovė tikrai neketina sutikti su Konkurencijos tarybos priimtu sprendimu ir dės visas pastangas, kad minėta situacija būtų išspręsta atsižvelgiant į visas faktines aplinkybes, o ne remiantis paviršutiniškai atliekamais tyrimais, bei yra pasiruošusi talkinti visoms šalies instancijoms, siekiant užtikrinti turizmo verslo skaidrumą.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min