Dabar populiaru
Publikuota: 2009 sausio 29d. 15:20

„Tez Tour“ skųs teismui Konkurencijos tarybą

Keliautojai
Sauliaus Žiūros/BFL nuotr. / Keliautojai

Kelionių organizatorė bendrovė „Tez Tour“ kreipsis į teismą dėl Konkurencijos tarybos veiksmų prieš ją.

Bendrovės interesams atstovaujantis advokatas Edmundas Rusinas griežtai atmeta klientui pateiktus kaltinimus, tiek dėl anksčiau skirtos nuobaudos, tiek dėl jos nevykdymo ar tuo labiau dėl papildomos nuobaudos už nutarimo nevykdymą.

Teisininkų teigimu, Konkurencijos tarybos veiksmuose galima įžvelgti tam tikrų tendencingų sprendimų, priimamų nepriklausomai nuo faktinių aplinkybių.

„Šios dienos sprendimas tik patvirtina kai kuriuos mūsų įtarimus. Turiu pastebėti, kad iš pradžių buvo pateikti įtarimai reklamos neatitikimu, nors kompanija disponuoja ir pateikė visus faktinius įrodymus nuginčyjančius tuos įtarimus. Nepaisant to klientui buvo skirta nuobauda už tai, kuri nedelsiant buvo apskųsta teismui, o net nesulaukus teismo sprendimo ir bylos svarstymo bendrovė yra baudžiama už tos nuobaudos nevykdymą. Tai vienetinė tokia paradoksali situacija, kurios net neįmanoma paaiškinti logiškai“, – sako bendrovės advokatas.

Anot teisininkų, bendrovė ir toliau dės visas pastangas, kad minėtas atvejis būtų kuo skubiau svarstomas teisme.

„Visos skirtos nuobaudos yra nepagrįstos ir neteisingos, tad jau artimiausiu metu kreipsimės į teismą ir dėl šios dienos Konkurencijos tarybos sprendimo. Mes turime visus dokumentus, patvirtinančius, kad minėtas viešbutis atitinka būtent tokią klasę, kuri ir buvo nurodoma mūsų klientams. Tad sunkiai matome pagrindą vykdyti Konkurencijos tarybos nutarimą ir siekiame, kad šis klausimas būtų kuo skubiau sprendžiamas teisme“, – sako teisininkas.

Jo teigimu, Konkurencijos tarybos priimtas sprendimas prieštarauja visiems dokumentams, pateiktiems tiek jai pačiai vykdyto tyrimo metu, tiek tarptautiniams turizmo susitarimams, o tai, kad viešbutis „Sultan Beach“ atitinka keturias žvaigždutes, patvirtino ir mūsų šalies Turizmo departamentas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min